2752
2734
عنوان

نظرتون راجب آیسان اسلامی چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1378 بازدید | 70 پست
چرا بهتون برمیخوره مگه سایت تبادل نظر نیست منم نظر خودمو گفتم😊منظورم از بی دغدغه بودن این بود که مل ...

اتفاقا یه دونه هم تبلیغ نمیذاره این فقط از خودش میذاره😂

کاربر جدید نیستم به دلایلی کاربری قبلیم رو تعلیق کردم🚶‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی چی؟! شما از کجا فهمیدی؟!

ایسان بعد معروف شدنش همه میخواستن بدونن شغلش چیه
اونجوری که خودش گفته یه فایننس کمپانی دارن که اینا میان به آدمایی که سابقه مالیشون خوب نیست و بانک وام نمیده بهشون وام میدن بادوبل سود بانکی

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
ایسان بعد معروف شدنش همه میخواستن بدونن شغلش چیه اونجوری که خودش گفته یه فایننس کمپانی دارن که اینا ...

آهان

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
منم عاشقشم بچه ی باحالیه من فحششم دوست دارم  

نگو توروخدااا 

فحشای تتلو رو دوس داری؟ 😂

الان دارم مسخره بازی تتلو رو گوش میدم ،این فحش خاله،خواهر وعمه همه چی رو میده دیگه چی موند این نگه ،چجور خوشتون میاد💔😂😂😂

ن بدون اگاهی پست میزاره یدونشو دیدیم میگف چرا عربستان امامزاده نداره ولی ایران اینهمه امامزاده داره حتی ی تحقیق ساده نکرده بود و نشسته بود پای دوربین

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   
خو راس گفته عزیزم تو بزن گوگل 

عربستان امامزاده هاش بصورت جدا جدا منطقه ای نیست تو قبرستان بقیع کلی امازاده وجود داره نمیدونم محمدبن خالد و الان اسمشون یادم نیست

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   
خو راس گفته عزیزم تو بزن گوگل 

خوب بره تحقیق کنه بعد اظهار نظر یه دلیلش اینکه مردم ایران شیعه وطرف دار امامان وفرزندانشون  بودن و عربستان ضد امامان به همین خاطر اونها به ایران و ایرانی پناه می‌برند وتو کوها میرفتم تا مزاحم کسی نشن 

2706