2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانوما.منم اینماه اولین ماه اقدامم.پارسال یه سقط داشتم .امیدوارم برای هیشکی پیش نیاد.. پریودام ...

عزیزم ۱۴ روز قبل از آغاز پریود قبعدیت تخمک گذاریته..از ۵_۶ روز قبل از تخمکگذاریت تا ۲۴ ساعت بعد از تخمک گذاریت نزدیکی کن

دوستان کسی بوده بعد اقدامش زمان تخمک گذاری کمردرد گرفته باشه؟ 

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
2731
2738
نه هنوز البته یه بار شدم سقط شد دیگه ۶ ماه اقدام نداشتم تا همین ماه  تو چی؟

سلااام عزیزم .اخی چن وقتت بود؟

چرا سقط شد؟

منم یادش بخیر پارسال بود این تاپیکو زدی .پارسال اردیبهشت شروع سه ماه مراقبتهای قبل از بارداری رو شروع کردم .بعد مرداد اولین اقدامو داشتیم فک کنم ک نشد .ماه بعدم اقدام داشتیم باز نشد .بعد دیگه اونوقت بود ک دلار یهو گرون شد .شوهرمنم گفتم نمیخوایم فعلا بااین اوضاع.بعد خداروشکر اسفندپارسال تونستیم خونه بخریم و از مستاجریم دربیایم😍

امسال باز درحین سه ماه مراقبت مثلا قبل از بارداری شروع ب اقدام کردیم.ک خبری نشد.امسال سه ماهه اقدام داریم 😔هیچ خبری نشده امروزم سه روزه پری ام.

سپردم ب خدا خواهر گفتم خدایا ب اصرارای مانگاه نکن خودت هرطور صلاح میدونی برام درست کن

سلااام عزیزم .اخی چن وقتت بود؟ چرا سقط شد؟ منم یادش بخیر پارسال بود این تاپیکو زدی .پارسال اردی ...

نمیدونم والا گفتن بارداریه پوچه

آره واقعا آدم نباید زوری از خدا چیزی بخواد ایشالا هرجور و هر وقت که صلاحشه بهمون نینیه صالح و سالم بده

سلام بچه ها من از دوسه روز بعد اقدام نافم در میکرد یه جورایی درد کلافه کننده بود دراون حد نبودی که اذیتم کنه بعدش زیر دلم درد میکرد و بعد کمر درد و درد و سوزش و ترش کردن معده  و زود به زودم گشنم میشه زیاد والانم به شدت اسهال  و هر لحظه حس میکنم الانه پریود شم از روز تخمک گذاری به بعد که اقدام کردم همش علائم پریودی دارم همشم تو یه ۸ روز هجوم اورده هنو تا وقت پریودیمم مونده ۱۰ روز ممکنه باردار باشم؟همش یه شب اقدام داشتم مگه میشه بعد سه روز اقدام علائم ظاهر شه هشتم این ماه اقدام داشتم از ۱۱ اینا شروع شدعلائم

سلام خانما من تو اقدامم 25پریودمیشم ولی این ماه بلافاصله مرتب بعد پریودی اقدام کردم و چند روز پیش تست زدم ی هاله خیلی کم محو شده افتاد یعنی میشه اعتماد کرد ب تست مدیکور سه بار زدم و همین شکل بود

خدایا شکرت❤مدیسا دخترعزیزم اومدنت ب زندگیم روشنایی داد1400/5/15

نه ماه پیش یعنی برج یک بعد سه سال باردارشدم و سقط شد امیدوار حامله باشم الان دعام کنید😥الانم علائمم درد پریودی کسلات و عصبی و درد زیر شکم

خدایا شکرت❤مدیسا دخترعزیزم اومدنت ب زندگیم روشنایی داد1400/5/15
سلام خانما من تو اقدامم 25پریودمیشم ولی این ماه بلافاصله مرتب بعد پریودی اقدام کردم و چند روز پیش تس ...

اگه خط دوم بلافاصله میفته حتی کمرگشم ینی مثبته

ولی اگه دیر میفته نه 

مدیکور و لاوین رز همیشه بعد خشک کردن هاله میندازن

2706