2733
2734
فدات عزیزم مرسی من سیاه دونه و عسل،عرق بومادران ،عرق رازیانه،پنج انگشت و تخم هویچ استفاده کردم،از چه ...

خیلی ممنونم بابت توضیحات کاملتون و دعای قشنگتون دوست عزیز‌ مرسی ک وقت گذاشتین   

بستگی داره سیکلت چند روزه باشه هر چند روز که هستی منهای ۱۴ کن میشه روز تخمک گذاریت مثلا اگه ۳۰ روزه ...

من هرماه16ام پریود میشم و از 28ام شروع میکنم اقدام ب بارداری و دقیقا 14ام ترشح ازم میاد یعنی تخمک گذاریمه؟کی باید اقدام کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوال:سلام .شبتون به خیر خوشی ان شاءالله

دوستان عزیز ۸ روز هست اقدام به بارداری داشتم دو  روز بعد اقدام کمردرد و گرفتگی عضلات شکم رو دارم.پهلو سمت راستم میگیره.چند ساعتی خوبه دوباره شروع میشه.نفخ هم دارم ....و احساس خشکی دهانم دارم.آیا کسی این علائم بعد از اقدام داشته؟۱۴ روز به پریودیم مونده.حالا سوالم اینه من از بهمن ماه ورزش می کنم.این ماهم ثبت نام کردم حالا به نظرتون با این شرایط ورزش نکنم؟و سوال دیگه جگر خوردن ضرر داره؟

آیا کسی این علائم رو به این زودی داشته

آخه من معمولا پریودمم همین علائم رو دارم اما اولا پریودم منظم هست و علائم پریودی ۲ الی ۳ روز قبل از پریودی خودش رو نشون میده

2731
2738
من اولین ماهه که اقدام کردم ۴ روز از تخمک گذاریم میگذره هنوز نمیدونم باردارم یا نه ولی انقد اینجا خو ...

نه عزیزم 

خدایا درسته همه تو رو دارن، اما من فقط  تو  رو دارم😊😚
ببخشید یه سوال داشتم من سه روز از پریویم عقب زده اعلائم ندارم بی بی چک زدم منفی چیکار کنم ازمایش زود ...

میگن یک هفته بعداز تاخیر باید بی بی چک بزنی

خدایا درسته همه تو رو دارن، اما من فقط  تو  رو دارم😊😚