2733
2734
عنوان

کدوم دخترو پسند میکنید؟! برای ی پسر

399 بازدید | 25 پست

¹

دختری ک خیلی مهربونهِ 

بوقتش باهات خوشحالی میکنه وقتایی ک ناراحتی میشینه و باهات غصه میخورهِ ، 

اهمیت میده بهت ، ی وقتای باهات شوخی میکنه و میخندونتت ، یوقتایی هم باهات جدی حرف میزنه با لحن اروم و شمرده شمرده 

ی شخصیت اروم و مهربون و کیوتی داره

مثله بچه هاش

با کوچیکترین چیزا ذوق میکنه 

مثله گل کاری ، مداد رنگی ، بارون ، ی لیوان نسکافه ی گرم و .. 

برای خودش حدومرزی داره

ی خط قرمزایی داره 

سیاست تو کارش نیست خود خودشه 

وقتی زنگ میزنی بهش با ذوق جوابتو میده جوری ک خستگی کل روز از تنت در میره❤ 

² 

یکی ک خیلی خیلی شیطونههه 

کلا در حال بگو بخنده 

روحیه ی شادی داره 

بشدت زرنگه ، سیاست زیادی داره از اونا ک کارش فقط بیرون رفتن با دوستا و کافه و دوست پسر و .. ایناست ،

از اوناست ک باید براش خرج کنی 

خیلی پروعه 

جسوره 

دعواییه و .. 

بنظر شما کدومشون بیشتر طرفدار دارن برای یه پسر

و کاری میکنه ک پسره عاشقش بشه؟!

آن‌ نهِ🧷🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب معلومه اولی 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2728

مورد ۱ آرزوی اکثر مرداست 

اما مردا عاشق مورد ۲ میشن چون هرچی کمتر به مردا توجه کنی بیشتر عاشق میشن و اینو در اکثر مرد های اطرافم دیدم

سال به سال هر سال‌ صحبت از نفت و چراغ و سپیده‌دم است صحبت از سفره گشودنِ صبح است صحبت از علاقه عجیبی‌به اسمِ عدالت است اما پرده‌ها تاریک پدرها خسته سفره‌ها خالی....
2738

من از هزاران جور پسر شنیدم ک شخصیت دومی رو شاید باهاش حال کنن اما نهایتش چن روز یا چن هفته یا ته تهش یه سال باهاش بمونن بعدش ول میکنن. ولی شخصیت اولی رو برای یه عمر میخوان و قطعا عاشقش میشن من خودم کلا شخصیت اولی بودم و دوس پسرم همیشه از این ویژگی هام تعریف میکنه و عاشقمه. اینم بگم ک پسرا شاید از حد و مرز و خط قرمزای دخترا اذیت شن ولی همین بشدت براشون جذابه و دختره رو خواستنی تر میکنه، منم بشدت رو خط قرمزام حساسم

من از هزاران جور پسر شنیدم ک شخصیت دومی رو شاید باهاش حال کنن اما نهایتش چن روز یا چن هفته یا ته تهش ...

اول اینکه عشق تو و داداش پایدار باشه کلی😍❤

بعد اینکه

آجی بعد چند سااال از یکی خوشم اومده بعد مننن مثل چی گیر کردم تو گل 

من خودم شخصیت اولی رو دارم 

بنظرت کافیه؟!

آجی بخوای بمنی که تازه میخوام برم تو رابطه چه نصیحتی میکنی؟!

آن‌ نهِ🧷🤍
اول اینکه عشق تو و داداش پایدار باشه کلی😍❤ بعد اینکه آجی بعد چند سااال از یکی خوشم اومده بعد مننن ...

خیلی ممنون ازت عزیزم دوای دردت پیش خودمه درخواست بده تا برات بگم

2706