2733
2739
عنوان

شوهرم تو چشمام نگاه کرد گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 2750 بازدید | 52 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خرج خودم عقدیم 

عزمزم این یعنی دوست داره سعی کن چسبنده نباشی،خواسته هات رو با سیاست بخواه غر نزن زیاد بهش زنگ نزن  اگه میکنی دو بار زنگ میزنه در روز تو یه بار بزن دائم چک و کنترلش نکن ،اگه گل میخوای نگو برام گل بخر بگو من خیلی گل دوست دارم خیلی خوشحال میشم وقتی با گل به دیدنم بیای زبون چرب مارو از لونش بیرون میکشه

عزمزم این یعنی دوست داره سعی کن چسبنده نباشی،خواسته هات رو با سیاست بخواه غر نزن زیاد بهش زنگ نزن &n ...

یک ساله التماس میکنم

امروز رفت ی شاخه گل بخره نارحت شدم گفتم ولش کن نمیخوام

اونم گفت دیونم کردی دیگه دوست ندارم

صحیح!

آدما توی عصبانیت یا ناراحتی برای ابراز غم و خشم یا حتی جلب توجه طرف خیلی حرفا میزنن نمیشه گفت حرف دلشونه 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2740
یک ساله التماس میکنم امروز رفت ی شاخه گل بخره نارحت شدم گفتم ولش کن نمیخوام اونم گفت دیونم کردی دی ...

خب عزیزم اولا یاد بگیر التماس نکنی،بعدشم خب معلومه لجش رو در آوردی ک گفته دوست ندارم،ووقتی میخواد چیزی بخره نگو نمیخوام بلکه از خودت ذوق نشون بده تشکر کن ک دفعه ی بعد هم برات بهترش رو بخره یه زن کاریزما باش نه یه زن معمولی

یک ساله التماس میکنم امروز رفت ی شاخه گل بخره نارحت شدم گفتم ولش کن نمیخوام اونم گفت دیونم کردی دی ...

خب راست میگه دیگه 

وقتی داشته میرفته بخره چراگفتی ن ، اگرم زورکی دوست نداری چرایه سال التماس کردی ؟؟

اول تکلیف خودتو باخودت روشن کن بعد بااون بنده خدادرمیون بزار

H خدا رو چه دیدی شاید شد M
2706