2752
2734
عنوان

خرما روزی چنتا مجازه تو بارداری؟

81 بازدید | 10 پست

روزی چند تا باید خورد که ضرر نداشته باشه ؟  روزی ۶ تا زیاده ؟ خرما ها ریزن

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    

من خودم روزی اگه بخورم ۱دونه

سر قبلی ها با شیر ۵ ۶ تا میخورم فوق العاده ورنم بالا میرفت

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من روزانه یک کیلو رطب میخوردم .ازمایش قندبارداری هم مشکلی نداشتم اصلا... بستگی به شرایط خودت داره... ...

بچتون سبزه شده؟ میگن خرما رنگ جنین رو تیره میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
خانواده پدریش سبزه هستند ... خرما میگن سفید میکنه اتفاقا .

ن بابا برعکس

من خودم سر دخترام میخوردم شدن گندمی

سر دومی از این خرما زرد هایی ک شبیه رطب شیره دارن از اونا زیاد خوردم. رنگ پوستش رنگ اون خرما شده  

خودم سفیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40