2737
2734
عنوان

سلام دوستان قشنگم میخوام امشب ۲۰۰ تا استغفار انجام بدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 90 پست
@ماه_نیمه_شب    

سلام عزیزدلم خوبی خواهرجونم🥹❤️🌱 

چخبر خوش قلبترین دختر دنیا🫶🏻❤️‍🩹😍

میدونم این روزا شرایط روحی خوبی ندارم اما من همیشه به یادتم قشنگم،امیدوارم زودتر به خواسته های قشنگت برسی اجی قشنگم ممنونم بابت تگ 🫠⭐️🌈

برای استاتر🫠👇🏻👇🏻

𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 بهترین و زیباترین تاریخ زندگیمون🥹💕
سلام خوشگلم ن پیام ندید منم پاک کردم ،میشه دعا کنی معجزه شه یه اتفاق یه نشونه یه چی که دل شکستم ترمی ...

سلام به روی ماهت عزیزدلم 

حتما اگر لایق باشم برات دعا میکنم

الهی همونی بشه که میخوای❤️

❤️🤍PEGAH🤍❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@نخودسیاه    

کمنون‌خوش قلب 

انشالله زود زود به حاجت وبه عشق دلت برسی 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.
@__الله__     @sbmimi     @sana_9     @6615maryam   &nb ...

فداتشم من همیشه دعا گوتم، برات صلوات می‌فرستم 

یلدا خواهر می‌دونم تو شرایط خیلی سختی هستی 

با تک تک سلولام درکت میکنم چون خودمم تو چنین شرایطی بودم، دیگ پیامش ندادی؟

نه از یادم میری، نه یادم میکنی، ولی یادت بخیر یار فراموش کارم💔😔سواله برام شباتو چجوری میگذرونی؟ با حرفای کی آرامش میگیری؟ اصلا الان دست کی تو دستاته بجای من؟ هنوز خاطراتت یادمه😔 مهم نیس، همینکه می‌دونم حالت خوبه برام خیلیه، آخه حال دلت، نیاز احوال دل منه، نتونستم ببخشمت، نه بخاطر کینه ای بودنم💔فقد بخاطر اینکه اون دنیا یه بار دیگه بتونم ببینمت💔کاش یا هیچوقت باهات آشنا نمیشدم، یا هیچوقت عاقبتمون این نمیشد..کاش‌💔M💔
2742
فداتشم من همیشه دعا گوتم، برات صلوات می‌فرستم  یلدا خواهر می‌دونم تو شرایط خیلی سختی هستی  ...

خوشگل ابجی چطوری مریم زیبا قشنگم دعاگوتم ،فعلا ک ن پیامش ندادم ب این زودی پیام بدم جواب نمیده صد 

کمنون‌خوش قلب  انشالله زود زود به حاجت وبه عشق دلت برسی

خوش قلبم خیلی خیلی دعاگوتم زیبا اگه لایق باشم مهربونم میشه ب خدا بگی خستس این دختر لطفاااا

سلام عزیزدلم خوبی خواهرجونم🥹❤️🌱  چخبر خوش قلبترین دختر دنیا🫶🏻❤️‍🩹😍 میدونم این روزا شرای ...

سلام آبجی نازم خوش قلب من چطوری💋🥰🥰❤️❤️❤️قشنگم چقد خوبی تو و دلت پاکه زیبا ،از ته دل شکستم دعاگوتم انشاالله خبر حاجت رواییت قشنگ ترینم❤️🥰🥰🥰😍😍💋💋ابجی میشه ب خدا بگی این دختر خستس دلش گرفته دیوونه داره میشه بگی یه نشونه خوب بببینم

2740

میشه برای منم دعا کنید باردار بشم

ب دعای شما عزیزان اعتقاد دارم لطفا برام دعا کنید دامنم سبز بشه تا زندگیم‌خراب نشه ممنونم تا اینجا اومدی برای ظهور امام زمانم صلوات بفرس🥰😘😍

حاجت دلتو بگیری ان شاالله

سلام خواهرا خانم مقدم هستم مادر سه فرزند هستم خرج بچه هام از این راه هستش ،،،،چند ساله عبادات استیجاری انجام میدم خیلی ها الحمدالله به خواست و اذن خدا حاجت گرفتن چله های بزرگ زیارت عاشورا به روش آیت الله حق شناس،،،چله های سوره های قرآنی ،،،نماز قضا اموات،،،روزه قضا اموات،،،تلاوت قرآن،،به زبان عربی تسلط کامل دارم این شماره همراه منه ۰۹۹۰۸۷۰۶۰۳۴خانم مقدم ،،،،برای پاسخگویی لطفا صبور باشید 
خوشگل ابجی چطوری مریم زیبا قشنگم دعاگوتم ،فعلا ک ن پیامش ندادم ب این زودی پیام بدم جواب نمیده صد&nbs ...

بزار یه مدت بگذره بعد پیامش بده 

فدات عزیزم تو چطوری روالی

نه از یادم میری، نه یادم میکنی، ولی یادت بخیر یار فراموش کارم💔😔سواله برام شباتو چجوری میگذرونی؟ با حرفای کی آرامش میگیری؟ اصلا الان دست کی تو دستاته بجای من؟ هنوز خاطراتت یادمه😔 مهم نیس، همینکه می‌دونم حالت خوبه برام خیلیه، آخه حال دلت، نیاز احوال دل منه، نتونستم ببخشمت، نه بخاطر کینه ای بودنم💔فقد بخاطر اینکه اون دنیا یه بار دیگه بتونم ببینمت💔کاش یا هیچوقت باهات آشنا نمیشدم، یا هیچوقت عاقبتمون این نمیشد..کاش‌💔M💔
میای پی وی خوشگلم؟

آره عزیزم

2706