2733
2734
عنوان

سلام دوستان قشنگم میخوام امشب ۲۰۰ تا استغفار انجام بدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 90 پست
منم عزیزم 🤚 برات دعا میکنم

مرررسی خوش قلبم ،لایق باشم دعاگو هستم انشاالله خبر حاجت رواییت ،دوست گلم میشه دعا کنی برسم ب حاجت قلبیم خیلی رسیدن بهش بعیده خیلی تلاش و صبر کردم و احتمالش صفره میشه دعا کنی معجزه شه

برام دعا کن رابطه امون درست بشه و معجزه ای که منتظرم بهم بده خدا🤲❤️  برات صلوات می‌فرستم&n ...

چشم دوست قشنگم اگه لایق باشم حتما حتما دعاگوتم مهربون ،انشاالله خبر حاجت رواییت ،منم نیاز ب معجزه دارم لطفا میشه دعام کنی از نیتم خیلی دور شدم و امیدی ندارم میشه دعام کنی ❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم💔

خوش قللبم اگه لایق باشم از ته دل دعاگوت هستم خوشگلم ،میشه دعا کنی معجزه شه ی نشونه خوب ببینم من خیلی تلاش کردم خیلی خواستم ولی نشده نشده و دیگه دارم کم میارم

سلام عزیزم حتما   براتون صلوات حضرت فاطمه رو می‌فرستم🩷

سلام خوش قلب جانم ،مررسی عزیزم ،منم لایق باشم دعاگوتم گل مهربون انشاالله خبر حاجت رواییت ،میشه دعام کنی غیر ممکنم ممکن شه دیگه کم اوردم هر تلاشی بگی کردم

2731
فاطمه ام لطفا برام دعا کنید امسال ی رشته خوب قبول بشم و داداشم سیگارو بزاره کنار ❤️ حاجت روا بشی ان ...

فاطمه جان لایق باشم خیلی خیلی دعاگوتم انشاالله خبر حاجت رواییت گلم ،میشه دعا کنی اونی ک میخوام بشه خسته شدم ب خدا میترسم نرسم و حسرت ب دل بمونم❤️❤️❤️

سلام عزیزم، برای برآورده شدن جاجتت آیت الکرسی میخونم

سلام خوشگلم واسه شفای هرچه زودتر لیانا ناز لایق باشم کلللی دعا میکنم ،ابجی میشه بگی به خدا این دختر خستس و داره کم میاره

سلام عزیزدلم  امیدوارم حالت خوب باشه گلم  خیلی برات دعا کردم الهی حاجت روا باشی جانم&nbs ...

سلام خوشگلم ن پیام ندید منم پاک کردم ،میشه دعا کنی معجزه شه یه اتفاق یه نشونه یه چی که دل شکستم ترمیم شه اتفاق بیفته ،ابجی لایق باشم دعاگوتم

عزیزم ممنونم ،دعام میکنی💚💚💚🙏🙏🙏🙏🙏 انشاالله خدا به دلت نگاه کنه زودی زود دلت شاد بشه 🤲🤲🤲 ...

خوشگلم خیلی خیلی دعا گوتم انشاالله ب هرچی میخوای برسی و شاد باشی ،لطفا ب خدا میگی من خستم دیگه کم اوردم❤️❤️❤️

@دخترشهریوریr    

@__الله__     @sbmimi     @sana_9     @6615maryam   &nb ...

الهی بزودی به حاجتت برسی و دلت شاد بشه خواهر عزیزم 😘🤲

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
حتما گلم لایق باشم دعاگوتم از ته دل انشاالله شرایط زندگیت عاللی عالی بشه ،قشنگم من نیاز به معجزه خدا ...

حتما عزیزم انشالله حاجت روا بشید

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️
2706