2733
2739

سلام دوستان من تازه عضو این سایت شدم ولی قبلا نظرات رو زیاد تواین سایت میخوندم و نظرات رد و بدل شده خیلی راهنمایی های خوبی برام.

من از سه ساله که برای اقدام تحت نظرم ولی فعلا که موفق نشدم. خواستم منم تجربیاتی که توو اینمدت بدست آوردم دراختیار کسایی که توو اقدام هستند بزارم.

اول اینکه توصیه میکنم به هیچ عنوان به دکتر فاطمه منصوری مقدم مراجعه نکنید. چون معاینه هاش بسیار سریریه.. ۳سال پیشش تحت نظر بودم کوچکترین کمکی بهم نکرد اصلا دنبال این نبود که ببینه مشکلم چیه.. اصلا در ارتباط با ایم مسئله که ممکنه مشکل از همسرم باشه هیچ راهنمایی نکرد تا اینکه بعد دوسال یه دکتر دیگه ای برای همسرم آزمایش اسپرم نوشت و ما متوجه شدیم که واریکوسل داره.. حتی خود من هم گرفتگی لوله رحم داره که توو این ۳سال ایشون اشاره ای به گرفتن عکس رنگی نکرد و نتونست تشخیص بده.. ۳سال از زمان اقدامم پیش ایشون آف شد. خیلی هم برخورد بدی با بیمارهاش داره. حتی توو جمع با مریض بشدت بدحالش رفتار واقعا بد و تحقیر آمیزی داشت. اصلا گول سوادشو نخورید کلا کاری انجام نمیده خیلی سر سری ویزیت میکنه

کسایی که توو ماه های اول اقدام هستند بهشون پیشنهاد میدم از اول کار تمام جوانب و فاکتورها رو بررسی و آزمایش کنید. هم خودتون هم همسرتون تا کاملا مشخص شه که هیچ ایرادی ندارید. من وقتی برای مشاوره اقدام به بارداری رفتم پیش دکتر فاطمه منصوری مقدم، فقط برای من آزمایش و سونوگرافی نوشت و اصلا هیچ آزمایشی برای سلامت همسرم ننوشت و راهنمایی نکرد. ما هربار جواب آزمایش منفی میشد و پیش دکتر میرفتیم میگفتند تا یسال یسال و نیم طبیعیه که باردار نشی. همش میگفتند باید صبر کنی. و ما بعد یکسال و نیم متوجه شدیم که همسرم واریکوسل داره. تا همسرم جراحی شه و وضعیت اسپرمش خوب شه باز یسال دیگه از دست دادیم.. وحالا بعد از سه سال دکترم رو عوض کردم و پیش دکتر دیگه رفتم برای من هم عکس رنگی رحم نوشت و من تازززه متوجه شدم که خودم هم گرفتگی لوله رحمی دارم که باز باید کلی زمان بزارم تا مشکل خودم برطرف شه. واقعا متاسفم برای دکترهایی که جز کندن برگه دفترچه به هیچ درد دیگه نمیخورند.

قبلش حتما تحقیق کنید که به دکتر خوبی مراجعه کنید و ازش بخواید که هم آزمایش و سونوگرافی و چکاپ کامل برای خودتون و همسرتون بنویسه و وقتی مطمئن شدید که کاملا هردو طرف سالم هستید منتظر بارداری بمونید.. نه اینکه کلی مشکل وجود داشته باشه و شما رو با غفلت، الکی منتظر نگه دارند. اصلا به این حرف دکترا گوش نکنید که میگن جواب منفی تا یسال دوسال اقدام طبیعیه. اصلا طبیعی نیست و دنبال مشکل باشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من دوماهه اقدامم این ماه بیشتر از ی هفته مونده ب پری سینه هام خیلی درد داشت انگار وزنه بهشون وصل بود و یجورایی سوزش داشتن سرم گیج میرفت بعضی وقتا تخمدانام یدفعه تیر میکشیدن اعصابمم خراب با همه دعوا دارم علایم پری ی هفته زودتر اومد سراغم فردا موعده پریودمه کمرم خیلی درد میکنه بنظرتون باردارم؟خدا کنه پری لعنتی نیاد دیگه😭

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒
سلام من دوماهه اقدامم این ماه بیشتر از ی هفته مونده ب پری سینه هام خیلی درد داشت انگار وزنه بهشون وص ...

کسی نیس راهنمایی کنه شرایطش مث من باشه ولی باردار شده باشه🤔

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒
2731

سلام خانوما.منم اینماه اولین ماه اقدامم.پارسال یه سقط داشتم .امیدوارم برای هیشکی پیش نیاد.. پریودام منظم نبوده ک بدونم تخمک گزاریم کیه.عشقی اقدام میکنم😄 بنطرم استرس و اضطراب بدترین چیزه .بیاین سعی کنیم بیخیال باشیم تا خدا خودش بهترین هارو رقم بزنه‌..

من اولی رو  پسمر میخام ولی اصلا کیت تخمک گزاری نگرفتم.حالت هاشم نداشتم ولی ۲.۳ بار اقدام کردم.خداکنه نتیحه خوب بده😊

2740

سلام دوستان من ازمایش و تست گرفتم مثبت بود بعد از سه هفته خونریزی همراه با درد زیرشکم داشتم رفتم تیتربتا دادم /۹۸/۵/۲۳عددبتام ۳۲۲.۴بودش امروزم رفتم گرفتم شدش۷۵.۳یعنی چی چرا کم شدش یعنی سقط کردم بچه اولم هسته هیچی نمیفهمم گیج شدم کمکم کنید ۵ساله ک منتظر بودم میترسم

سلام خانوما 

من ماه پیش اولین اقدام جدیم بود و ۱۴ ام موعد پری بود

روز ۱۳ ام یه بیبی گذاشتم ک متاسفانه منفی بود و۱۵ ام پری غیرعادی داشتم ک دو روز بیشتر نبود البته لکه روز سوم داشتم 

ماه پیش دکتر قرص متفورمین برام نوشته بود ک برا تحریک تخمک گذاریه 

لطف کنین اگه تجربه دارین راهنمایی کنین

ممکنه باردار باشم ؟

درد کمرهم این ماه زیاد داشتم

سلام خانوما  من ماه پیش اولین اقدام جدیم بود و ۱۴ ام موعد پری بود روز ۱۳ ام یه بیبی گذاشتم ک ...

از علائم اقدام میتونه باشه من این ماه پنج روز تاخیر پریود شدم اونم ده روز فقط لکه داشتم

عشق مامان..میدونم ک تا سالگرد ازدواجمون اومدی و زندگی منو باباتو زیر و رو کردی ..بیا دیگه قربونت برم مامان دلش لک زده برا بودنت برا حست کردنت ..برا بغل کردنت ..بابات میگه جوووونمم برات میدم پس بیا دردت بجونم ..منو بابایی بی صبرانه متنظر اومدنتیم ..کلی لباس خوشگل برات خریدیم ..تو بیا تا دنیا رو ب پات بریزیم عزیزم😘😘منتظرتم دیر نکنیا ..جشن امسالمون باید ۳ نفره باشه ..من و تو و بابایی
سلام دوستان من ازمایش و تست گرفتم مثبت بود بعد از سه هفته خونریزی همراه با درد زیرشکم داشتم رفتم تیت ...

احتمال زیاد سقط کردی.چرا دکتر نرفتی خب؟؟۳هفته خونریزی داشتی ؟!!

سلام دوستان من تازه عضو این سایت شدم ولی قبلا نظرات رو زیاد تواین سایت میخوندم و نظرات رد و بدل شده ...

وای عزیزم ممنون.

واقعا هم همینطوره منم مخالف اینم ک ادم یسال اقدام کنه بعد بره ببینه اصلا سالم هست یا نه.من پارسال دوبار اقدام کردم و بیخیال شدم.امسال این ماه دومه اقداممه و چند روز پیش دکتر ب خواست و اصرلر خودم برام سونو بررسی فولیکول داد ک انجام دادم و خوب بودم.حالا اقدامم سه ماه ک شد اگه باردار نشدم برای بررسی شوهرمم میرم حتما .مرسی اومدی تجربه ات رو گفتی .ان شاالله سال دیگه این موقع نی نیامون بغلمون باشن😍

2706