2752
2734

سلام بچه ها سیکلم ۳۰ روزست. امروز روز ۱۳ بودم رفتم سونو واژینال، تو سونو نوشته مایل آزاد دیده میشه و یک فولیکول چروکیده به اندازه ۲۰mm  دیده میشه که دکتر گفتند تخمک گذاری انجام شده و باید زودتر میامدی سونو. حالا معلوم میشه کی تخمک گذاری انجام شده؟ دیروز یا پریروز؟؟؟؟؟ زمانش معلوم نمیشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم این ماه شروع کردمرکه ماه دیگه حامله بشم اگه خدا بخواد

عشق مامان..میدونم ک تا سالگرد ازدواجمون اومدی و زندگی منو باباتو زیر و رو کردی ..بیا دیگه قربونت برم مامان دلش لک زده برا بودنت برا حست کردنت ..برا بغل کردنت ..بابات میگه جوووونمم برات میدم پس بیا دردت بجونم ..منو بابایی بی صبرانه متنظر اومدنتیم ..کلی لباس خوشگل برات خریدیم ..تو بیا تا دنیا رو ب پات بریزیم عزیزم😘😘منتظرتم دیر نکنیا ..جشن امسالمون باید ۳ نفره باشه ..من و تو و بابایی
بستگی داره سیکلت چند روزه باشه هر چند روز که هستی منهای ۱۴ کن میشه روز تخمک گذاریت مثلا اگه ۳۰ روزه ...

من سیکلم 28 روزه . اگه خدا بخواد تا دو سه ماه دیگه دوست دارم بار دار شم . برام دعا کنین ❤

بوقت ۴ سالگی♥️    ۳/۴/۲۲
ایشالا که بارداریم بشیم برا شما چند روز میگذره؟

شما الان باردار شدید یا نه

عشق مامان..میدونم ک تا سالگرد ازدواجمون اومدی و زندگی منو باباتو زیر و رو کردی ..بیا دیگه قربونت برم مامان دلش لک زده برا بودنت برا حست کردنت ..برا بغل کردنت ..بابات میگه جوووونمم برات میدم پس بیا دردت بجونم ..منو بابایی بی صبرانه متنظر اومدنتیم ..کلی لباس خوشگل برات خریدیم ..تو بیا تا دنیا رو ب پات بریزیم عزیزم😘😘منتظرتم دیر نکنیا ..جشن امسالمون باید ۳ نفره باشه ..من و تو و بابایی
2706