2733
2739
عنوان

چالش افزایش متابولیسم (مربوط به تاپیک چالش لاغری بامداد خمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 32949 بازدید | 219 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رژیم کم کالری یا به اصلاح کم خوری!
چرا اشتباهه!؟
وقتی بدن غذای لازم دریافت نکند، مغز فرمان می دهد که بدن انرژی خود را ذخیره کند، بنابراین به جای اینکه چربی ها سوزانده شوند ذخیره می شوند!
.👈انجام فقط ورزشهای هوازی
فکر می کنید روزانه یک ساعت عرق ریختن با ورزش های هوازی از بهترین راه های سوزاندن کالری و چربی هااست درست است؟ خیر، بر خلاف ورزش های قدرتی که فیبرهای تمام عضلات را درگیر می کند، ورزش های هوازی اینگونه نیستند و موجب ساخت عضله نمی شوند. در واقع بیش از حد ورزش هوازی انجام دادن می تواند موجب سوزاندن عضله شود.
سوزاندن عضلات=کاهش متابولیسم😲
بدنسازی و تمرین با وزنه بهترین راه برای افزایش متابولیسم و چربی سوزی است!ماهیچه های شما حفظ میشود و چربی کاهش پیدا میکند! (سوال همیشگی:بدنسازی زنان را هیکلی نمیکنه کمک میکنه خوش فرم لاغر بشن🙄)
👈قرص های چربی سوز
با شرایط فعلی اکثر قرص‌های چربی‌سوز توزیع شده در بازار استاندارد نیستند و از طرفی عوارض زیادی برای بدن دارن!که در کوتاه مدت یا دراز مدت تاثیرات جانبی سوء خودشون رو نشون میدن!بهترین راه تغییر شیوه زندگی ،صحیح خوردن و داشتن تحرک روزانه است

2738
خوردن ناشتا یه ق چ خوری عسل با آبجوش کمی پودر دارچین به لاغری خیلی کمک‌میکنه یه سری از دوستان میگن ...

من یه مدت هر روز صبح یک قاشق غذا خوری عسلی ک با دارچین مخلوط بود خوروم و توی همون مدت دو کیلو کم کردم اما نمیدونم  اقعا بخاطر عسل بود یا ن چون ورزش و رژیمم داشتم 

من از امروز این چالش ها رو انجام میدم:

ناشتا اب ولرم با ابلیمو

روزی سه فنجون چای سبز

همینا برام مقدوره فعلا تا برم عسل بگیرم عسل+دارچین هم انجام بدم😄

باردار نیستم تیکر لاغریمه😄تاریخ و وزن شروع رژیم:97/7/15.....103.5😭😭تاریخ و وزن هدف تا عید:83,5😥😥.وزن هدف نهایی:70😎😎من میدونم که ایندفعه دیگه میتونمممممم🙌وزن من97/10/2.....96😓

سلام منم مخام وزن کم کنم و تازه عضو شدم امروزم روز اول رژیمم هستش صبحانه آبلیمو و دارچین عسل ریختم تو آب ولرم خوردم و رژیمم رو شروع کردم وزنم ۹۵هدفم ۶۰  کیلو بشم بامداد جون به کمکت نیاز دارم😢

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀
صبحانه به جای املت غلات صبحانه می خورید بدن برای هضم  پروتئین  زمان بیشتری باید بگذار ...

ینی متوجه نشدم

ینی املت بخوریم یا تخم مرغ؟؟

پروتیین خوبه صبحا

خوشبختی شاید توصفحه بعدی باشد..نبند کتابو🧡