2733
2734

اینجا هم بارون میاد😍😍😍

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیز دلم توخوبی😙😙😙 چه میکنی با تثبیت خوش بحالت فست مست نیستی دیگه😂

اره واقعا خوش ب حالتون😑😑😑

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
اره گوجه خوردم.ی چایی هم دم کنم بخورم امروز تموم بش شر شده واسم 😒 قبل چربیام زیاد بود گشنم نمیشدااا ...

اره منم الان چربی هام زیاده گشنم نمیشه😆

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢
اره منم الان چربی هام زیاده گشنم نمیشه😆

😁😁😁😁😁😁

2740
بامداد هنوز خبر نداره !! تایپیک نزد !

نه

بچه ها بنظرم بامدادجون که تاپیک زد توش یبند اضافه کنه که حرف از مسائل جنسی زده نشه

اول و آخر اون جاسوس خانوم تاپیک بتاپیک داره دنبالمون میاد تند تند گزارش میزنه و مارو خونه بخونه میکنه

ماخودمون باید بخاطر خودمون هم شده حواسمون باشه آتو دست کسی ندیم

البته بگم من حرف از جزئیات مسایل جنسی نزدمو نمیزنم ولی نمیتونم بخودم نگم کیون گنده😂😂😂

بچه ها بنظرم بامدادجون که تاپیک زد توش یبند اضافه کنه که حرف از مسائل جنسی زده نشه اول و آخر اون جا ...

اره منم موافقم

[QUOTE=72912755]بچه ها بنظرم بامدادجون که تاپیک زد توش یبند اضافه کنه که حرف از مسائل جنسی زده نشه اول و آخر اون جا ...[/QUOTEکیون حرف بد نیست جز ملزوماته 😂😂😂

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم