2737
2739
عنوان

🌹فوت و فن هاي آشپزي من🌹

202375 بازدید | 1058 پست

سلام عزيزاي من.تصميم دارم تو اين تاپيك هر چي فوت باحال آشپزي بلدم براتون بذارم.اميدوارم به دردتون بخوره ....خوشحال ميشم فوت هاي شما رو ياد بگيرم.بياييد امشب يه كم تبادل اطلاعات خوشمزه بكنيم🍗🍗🍗.پيشاپيش ممنونم🌺🌺🌺

چه تاپیک خوبی ممنونم 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به به پربازديد امشب☺️

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  
2731

سلام به گرمی استقبال میکنم ازاین تاپیک دست شما دردنکنه استارتر جان🤗🤗

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

وقتي برنجتون رو آبكش كرديد روش آب سرد نريزيد قد نميكشه☺️

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  
2740

خب طرز تهیه ی پودر سوخاری خوشمزه 😋

نون ساندویجی بخرید تیکه تیکه کنید بزارید خشک بشه بعد اسیابش کنید و بهش ادویه ی مورد علاقتونو اضافه کنید 

عالی میشه

چشم از پنجره بردار..‌.منجی در آینه است☇☇

چه خوب 

من یه چیزی هست که یه دوست شمالیم بهم یاد داد . گفت وقتی میخای برای مهمون برنج درست کنی به اندازه یه قاشق یا دوقاشق عرق بهار نارنج بریز  . واقعا بوی برنجام وقتی مهمون میاد عالی میشه 😊😊

دلم گم شده پیداش میکنم من 💚 اگه عاشقه که وای به حالش ؛ رسواش میکنم من

به خورشت قيمه تون دارچين و هل و گلاب بزنيد و از خورشت عييين نذري امام حسين لذت ببريد☺️

من میخوام قورمه سبزی با لوبیا چیتی درست کنم که خوشمزه تر شه.خیسش بدم بعد بزارم با گوشت بپزه یا اینکه ...

من همیشه با لوبیا چیتی درست میکنم..خیسشم نمیکنم چون پوستش جدا میشه..همه رو باهم میذارم میپزه