2737
2739

[QUOTE=64818942]سلام دوستان یه برنامه هم برای گردگیری ودستمال کشی بذاریم(بزرکترین کابوس من تو خونه داری)😧[/QUOTEسرویس چوبت با پاک کننده سطوح چوبی رافونه پاک کن عالیه 

شیشه هاتم با روزنامه و شیشه پاک کن شهاب یا داروگر 

سینک و گاز جاهای چرب سیف عالیه 

و ضد عفونی کننده دستشویی و حمام دامستوس مثل معجزه عمل میکنه 

من از این مارکا خیلی خیلی راضی هستم 

از پیج chichak28 دیدن کنید پشیمون نمیشید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمای خانه دار کجایید بیاین گزارشاتو بدین از هم انرژی بگیریم

من امروز کلا رو بالشی رو میزی و ... رو شستم به علاوه فرش راهرو فردام تغییر دکوراسیون دارم و انباری میخوام مرتب کنم 

2731

سلام به همه صبح بخیر برنامه ثابت امروز 

مرتب کردن تخت ها و جمع کردن رختخوابا

صبحانه مفصل و برای نی نی ها هم صبحانه مقوی من که فرنی با می زارم

کهنه کشی سطحی خونه مثل روی میز اصلی و جلو تلویزیون

جمع کردن ظرفای خشک دیشب و شستن ظرفای صبحانه

پختن نهار و شام به این کار می گن کار موازی اینجوری شما زمان بعد از ظهر در اختیار خودت 

درنهایت کهنه کشی سطحی گازز خرید💪🏻💪🏻

دیروز که به مرتب کردن یخچال گذشت از ذهنتون کمک بگیرید و انچه که در یخچال نیاز به خرید داشته رو یادداشت کنید من که فقط کشمش پلویی می خواستم حالا به نظافت فریزر بپردازید و کاستی های اونم بنویسید که این پنج شنبه حقوق دادن و روز خرید و رواگه طلقات یاز به شستشو دارند بشورید اگر نه یه دستمال کشی کنید و محیط رو سازماندهی کنید طبقه اول لبنیات مثل ماست شیر دوغ کره پنیر سس های سفید

خوردن نهار 

جمع کردن ظرفای خشک صبحانه و شستن ظرفای نهار

عصر دیگه موقع اومدن همسره یه دوش بگیرید موهاتونو مرتب کنید و لباس بچه رومرتب کنید 

یه دسر درست کنید

استراحت کنید میوه بخورید تا موقع سرو شام و شام هم اماده فقط گرم کنید و سرو کنید شام امشب ما دمپخت عدس به همراه سالاد شیرازی و سبزی است

جمع کردن ظرفای خشک نهار و شستن ظرفای شام و نظافت سطحی سینک

جمع کردن دور خونه

دو سه مورد هستند که پای ثابت برنامه هستند مثل شستن و جمع کردن😂

موفق باشید👏👏

ماشالله خانوم خونه دار  روبالشی ها و چند وقت یه بار می شوری؟؟

من عزیزم رو بالشی تابستون هفته ای زمستون 10روز ی بار  اما رو میزی و اینا رو ماهی دوماهی ی بار 

سلام خانم گلا منم بیدار شدم صبحانه نون وپنیر گردو دادم بچه ها خوردن گردگیری کردم وتخت ها رو مرتب کردم نهارم میگو دارم درست میکنم وبقیه کارها همچنان در حال انجام دادنم مرسی سپنتا جون از تاپیک خوبت   

2740

من دیروز ی گردگیری کلی کردم .کیک پختم برا تولد همسرم .شام دونوع خورشت و سالاد و ژله و اینا .

اما کلی ظرف دارم برا امروز و تمیز کردن یخچال و گاز .ناهار دارم از دیشب .تا عصر باید تموم کنم کارامو 

👈👪منم ی روز مادر میشم 👪👉

منم مشکللل خونه داری دارممم

😯😯

خوش اومدین ب زندگی من و باباییی نینی کوچولوهام خدا جونم فرزندمو نذر امام زمانم میکنم ک وقتی اومد در رکابش باشه ان شالله😍😍😍خدا جون همه ی دوستام و منتظرا رو دامنشونو سبز کن مرسییییی ک هسستیییی
سلام خانم گلا منم بیدار شدم صبحانه نون وپنیر گردو دادم بچه ها خوردن گردگیری کردم وتخت ها رو مرتب کرد ...

گزارش دادن به بقیه بچه ها انرژی میده به منم انرژی میده که فعالتر باشم