2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانما گزارش بدید سریع

سپنتا جون ممنون از تاپیک خوبتون 

من بنا دلایلی کلی کارهای عقب افتاده دارم با انرژی تاپیک شما از همین الان شروع میکنم 

ی نفر ۱۴۰۰ساله که منتظره ۳۱۳نفره 😔😔      آقاجان کجایی                                                                                                                               میشه واسه حاجتم صلوات بفرستین😔😔                                     این جمعه و جمعه های دیگر حرف است آدم بشوم سه شنبه هم می آیی       ‌‌‌‌‌‌                       
2728
هلما جوون یه کم در مورد دسر و شیرین پلو صحبت کن از طرز تهیه اش و طعمش خوشحالم که اینقدر اکتیو هستیم

دسرم که دوتا ژله اس ، یکیش🍓 توت فرنگی لیوان و تو یخچال کج جاگذاری کردم که کج ببنده بعدش که گرفت روشون یکم ژله🍇 شاتوت ریختم تا دوباره ببنده بعدش هم به دلخواه تزیین میکنم 🍨حالا روش بستنی میریزم یا چندتا گیلاس🍒 یا خرده شکلات🍭🍬🍫 ؛ گاهی 4تاژله بارنگهای مختلف به نوبت میزارم رو هم تو  یخچال ببنده طبقه طبقه و خوشگل میشه برای مهمون 🍹🍷🍸

در مورد شیرین پلو هم 🍴🍛 مرغ🍗 و سرخ میکنم و میزارم با مخلفات مثل ذرت🌽 و هویج و فلفل دلمه های رنگی و نخود فرنگی بپزه ....

پلو🍚 هم اول موادش و آماده میکنم از جمله (هویج رنده شده سرخ شده، چرخکرده قلقلی سرخ شده، پیاز سرخ شده طلایی، "به دلخواه پوست رنده شده پرتقال و خلال پسته و بادام" )

همه موادش و سرخ میکنم و مخلوط میکنم یه مواد رنگارنگ و خوشمزه به دست میاد یکم شکر هم میزنن که طعم شیرینی بده که چون من خودم دوس ندارم شکر نمیزنم بعد مواد و میزارم کنار برنج و میپزم برنج که کامل پخت   میریزم تو دیس لایه لایه بهش مواد اماده شده مون رو هم اضافه میکنم برای مهمونی خیلی شلوغ و شکیل میشه👌👌

بعد مرغ و بصورت جداگانه با نخود فرنگی و ذرت و ...سرو میکنم 😊

این میگذرد  این هم نیز میگذرد...

سلام خانومای زیبا حالتون چطوره خبری ازتون نیستا

من یه تاپیک پیدا کردم که در راستای موضوع تاپیک همینجاست و البته اونجا تعداد افراد خیلی زیادهبه نظرم بهتره بیاید اونجا و ازاون تاپیک بهره ببرید

2740