2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

سلام خانومای زیبا برنامه ثابت امروز رو براتون می زارم در کنار برنامه های شخصی تونو هم انجام بدید سعی کنید حتما برنامه ثابت رو انجام بدید تا با هم جلو بریم

مرتب کردن تخت ها و جمع کردن رختخوابا

کهنه کشی سطحی خونه مثل روی میز اصلی و جلو تلویزیون

جمع کردن ظرفای خشک دیشب و شستن ظرفای صبحانه

پختن نهار و شام به این کار می گن کار موازی اینجوری شما زمان بعد از ظهر در اختیار خودت و درنهایت کهنه کشی سطحی گاز

مرتب کردن یخچال اگه طلقات یاز به شستشو دارند بشورید اگر نه یه دستمال کشی کنید و محیط رو سازماندهی کنید طبقه اول لبنیات مثل ماست شیر دوغ کره پنیر سس های سفید

طبقه دوم و سوم میوه ها و سبزیجات وسایل سالاد که بازهم من میوه ها رو از بقیه تفکیک می کنم طبقه اخر ترشی ها کشوها رو هم تفکیک کنید اینجوری هم خودتون راحتتر پیدا می کنید و مانع از فاسد شدن مواد می شید هم مهمان ها در جای دادن مواد غذایی می تونند کمک کنند در واقع چون یخچال تمیزه رومون میشه بهشون بگیم برید سراغ یخچال

خوردن نهار 

جمع کردن ظرفای خشک صبحانه و شستن ظرفای نهار

عصر دیگه موقع اومدن همسره یه دوش بگیرید موهاتونو مرتب کنید و لباس بچه رومرتب کنید 

یه شربت درست کنید

استراحت کنید میوه بخورید تا موقع سرو شام و شام هم اماده فقط گرم کنید و سرو کنید شام امشب ما میرزاقاسمی به همرا زیتون و سبزی است

جمع کردن ظرفای خشک نهار و شستن ظرفای شام و نظافت سطحی سینک

جمع کردن دور خونه