2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کارمندم و دوتا پسر دقلو دارم اما هیچوقت بابات کار کم نمیارم چون بچه هامو زود میخوابونم و بعدش کلی وقت برا کارای عقب افتاده دارم من پیشنهادم برا خانمها اینه صبحا هم خودتون زود بیدار بشین هم بچه هاتون زود بیدار کنید تا شب زودتر بخوابن

چه غصه باشه چه شادی 0000 این نیز بگذرد   
2731
سلام خانومای زیبا برنامه ثابت امروز رو براتون می زارم در کنار برنامه های شخصی تونو هم انجام بدید سعی ...

عالیییی بود👏منم عاشق نظمم شبا که میخوام بخوابم خونه مرتبه یه حالی میده 😍😍😍

زندگی گر هزار باره بود...باره دیگر تو👫👪
روزای چهارشنبه فقط نظافت کلی داریم چونن ممکنه مهمون بیاد بقیه روزا فقط سعی می کنیم به کارای جانبی خو ...

افرین. من که بچم اصلا رو زمین بند نمیشه همش همه کارام یک دستی انجام میدم خیلی خونه داری برام سخته.

خدایا ارامشمو ازم نگیر.آمین‌.
من کارمندم و دوتا پسر دقلو دارم اما هیچوقت بابات کار کم نمیارم چون بچه هامو زود میخوابونم و بعدش کلی ...

بچه ها و شوهران با هم متفاوتند یکی غذای ساده هم میخوره یکی به کمتر از پلو راضی نیست یه بچه خوش غذاست و یه بچه دیگه ساعت ها وقت می گیره برای خوردن ایشالله که تنت سالم و خونت همیشه مرتب

تلاش به اینه که به هم کمک کنیم

2738

بچه ها این برنامه فرداست الان می زارم اگه کسی زود بیدار شد اتلاف وقت نداشته باشه

اول چدن های گاز رو خوب سیم بکشید و گاز رو نظافت کنید

صبحانه بخورید و برای نهار و شام تدارک ببینیددر کنار اینها چون در محیط اشپزخونه هستید ظرفهای خشک رو جمع کنیر سینک رو حسابی برق بندازید روی تمام سطوح کابینت ها دستمال بکشید و کلید و پریزها و روی کانتر ها رو ضدعفونی کنید

جا مایع ظرفشویی رو پر کنید روغن و نمک ماشین ظرفشویی رو پر کنید واشر و جای تاید ماشین لباسشویی رو بشورید و یه گردگیری حسابی انجام بدید 

بعد از سرو نهار و شستن ظرفهاش با توجه به ساعت اوج مصرف برق جاروبرقی و تی بکشید

گردگیری پذیرایی و اتاق خواب ها رو شروع کنید روبالشی ها و ملحفه ها رو داخل ماشین بریزید.

و در نهایت جاروبرقی و تی کشی کل خونه رو انجام بدهید

بعد از سرو شام و شستن ظرفها 

سرویس دستشویی رو جرمگیر ریخته و در مدت ده دقیقه که به جرمگیر زمان میدهیم حوله ها رو تعویض کنیدسطل ها رو خالی کنید و پلاستیک ها رو تعویض کنیدمایع دستشویی رو پر کنید

دستشویی رو شسته و تمامی شیرالات رو با پارچه نمدار و اسپری سیف لک زدایی کنید

وارد حمام بشید روند دستشویی رو برای حمام عملی کنید و البته لباس هایی که باید با دست شیسته بشوند رو هم بشویید دوش بگیرید و خسته نباشید