2733
2739
نتیجه گرفتی.؟چه مکملی استفاده میکنی؟

آره من چند ساله بدنسازى كار ميكنم،پايين تنم ژنتيكى خوبه اما بالاتنه ى فوق العاده كوچيكى دارم كه متاسفانه چون چربيه ورزش هيچ كمكى به بزرگتر شدنش نميكنه فقط سفت ميكنه

من كالتركس و فارماتون استفاده ميكنم كه در اصل مولتى ويتامينن

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

یک ژنه

همه که نباید مثل هم باشن

یه الگو که توو جامعه مد میشه همه باید اون شکلی شن

قبلا لاغری بد بود

حالا چاقی بده

یه عده افسرده

یه عده بیخودی برای چیزای غیر اکتسابی به خودشون میبالن....

خییییلی بده

هیچی بهتر از عزت نفس نیست

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در كنارش مكمل هم با مشورت مربيت استفاده كن

من بهترين باشگاه ها رفتم اما حرفي از مكمل نزدن ولي خودشون بيشعورا چه اندام هايي دارن.

چرا نگفته كسي بمن!

اسم مكمل ها چيه بپرسم ميشه بگي؟

2728
من بهترين باشگاه ها رفتم اما حرفي از مكمل نزدن ولي خودشون بيشعورا چه اندام هايي دارن. چرا نگفت ...

از مربيت بپرس عزيزم وظيفه اى نداره بهت بگه،بايد بپرسى

پروتئين و كلسيم و...

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
از مربيت بپرس عزيزم وظيفه اى نداره بهت بگه،بايد بپرسى پروتئين و كلسيم و...

چرا اتفاقا وظيفشه بگه وقتي دوبله پوله خصوصي ميگيره. 😏 براي اين بهش پول دادم كه راهنمايي كنه ديگه.😒

2738
چرا اتفاقا وظيفشه بگه وقتي دوبله پوله خصوصي ميگيره. 😏 براي اين بهش پول دادم كه راهنمايي كنه ديگه.😒

خخخخخ حالا ناراحتش نباش

مولتى ويتامين استفاده كن 

كلسيم هم كه حتماااا

پروتئين هم همينطور

البته اينم بگم مربى هاى خانم زياد اعتقادى به مكمل ندارن بيشتر آقايون استفاده ميكنن،به منم همسرم گفت

خخخخخ حالا ناراحتش نباش مولتى ويتامين استفاده كن  كلسيم هم كه حتماااا پروتئين هم همينطور ال ...

خب بعد ورزش خوردي كه اثر بزاره؟

اخه فارماتون كه همون مولتي ويتامينه كه يه مدل ديگه رو مي خورم اما بازم بالا تنم چاق ميشه نه پايين تنه.

خب بعد ورزش خوردي كه اثر بزاره؟ اخه فارماتون كه همون مولتي ويتامينه كه يه مدل ديگه رو مي خورم اما ب ...

گلم واسه پايين تنه پروتئين تاثير ميذاره چون همش ماهيچه ست فقط نياز به تقويت و پرورش داره

آره من چند ساله بدنسازى كار ميكنم،پايين تنم ژنتيكى خوبه اما بالاتنه ى فوق العاده كوچيكى دارم كه متاس ...

سفت بشه و عضله داشته باشه خیلی خوبه حالا من بالاتنم خوبه ولی دوست دارم سفت تر بشه 

من بهترين باشگاه ها رفتم اما حرفي از مكمل نزدن ولي خودشون بيشعورا چه اندام هايي دارن. چرا نگفت ...

من باسنم خییلی کوچیک بود البته کلا ههمون ارثی اون مدل هستیم ویه جوارایی  باسن بزرگ حسرت شده بود ،خلاصه من خودم رو گشتم خیلی هزینه کردم زحمت گشیدم اخه خشکلی زن باسنشه ،ولی موفق شدم  العان شش ماهه از یه پکی خییلی عالی جواب گرفتم ،تو باشگاه همه هنگ می کنن،شما هم خواستی بگو براتون ارسال کنن اینم شمارشونه  ،محصولات چاقی و حجم دهیشون عالیه هم قرص دارن و هم شیاف

اصلا مشاوره میدن و تضمین میکنن

۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۲

فقط بگید از طرف باقری چون قول دادم محبتشون رو جبران

2706