2737
2734
عنوان

مادرای باردار بیایید یه لحظه

139 بازدید | 17 پست

بچه ها من 38 هفتم

وزن جنینمم همینطوری داره میره بالا

خسته شدم

چیکار کنم زودتر زایمان کنم

بچم سرش نیومده تو لگن

پیاده روی رو دارم

بنظرتون رابطه برقرار کردن تاثیر داره؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رابطه کلا ماه اخر خوبه

متاسفانه برخی میگن فقط هفته ی اخر که غلطه

هرروز چنجه بخور حتی شده یک برش کباب کنی سرگاز

کاچی با روغن کنجد فراموش نشه

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون
2731

خرما و سوره ی انشقاق عالیه

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون

من اينارو از تجربه بچه ها يادداشت كردم، روغن كرچك اصلاً نخوريا باعث ميشه بچه مكنيوم دفع كنه،

بخور گل بابونه زير دامن به سمت رحم

ماساژ پرينه با روغن بابونه

حركتي مثل گِل لگد كردن و باز باز راه رفتن

استفاده از ماسك اكسيژن (هنگام زايمان)

موقع درد ؛ فشار دادن بند وسط شست دست و انگشت اشاره

كشيدن نوك سينه به سمت جلو

موقع درد بالا و پايين شدن روو توپ

آب گرم براي ناحيه هاي درد

موقع بيرون آمدن بچه، (بعد از ١٠ سانت) هنگام فشار و زور به رحم؛ به حالت نيمه نشسته دو دست زيره ران پا و چانه روي سينه قرار ميگيره

چرب كردن نوك سينه از يك ماه قبل زايمان

خوردن گلاب هنگام شروع درد

وكيل و مشاور حقوقي هستم؛ سوال داريد بفرماييد🌹❤️
2738

عزیزم من ۴۱ هفته بودم و بچم اصلا پایین نیومده بود ولی بعد اینکه دکترم معاینه لگنی انجام داد دردام شروع شد و چنروز بعد زایمان کردم

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
هفته 38 رفتم 3300بود دکترمم میگه درشته

نه درشت محسوب نمیشه

عادیه برای هفته 38

2706