2733
2739
عنوان

آیا من خواهرشوهر بدی ام ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 95 پست
جدیدا دیگ زنگم نمیزنه یهوویی میاره یه بار من و مامانم و بابام نبودیم فقط شوهرم خونه بوده اینم زنگ خ ...

همون دیگه بچه بلد نیس ک بگه دلش تنگ شده با رفتارش نشون میده. مادر هرچقدرهم بد باشه برای بچه بزرگترین تکیه گاهه. به شوهرت بگو ایندفه داداشت اورد بچه هارو، اونم بگه داره میره پیش دوستش و کسی نیست ازشون مواظبت کنه و شماها هم دیر برمیگردید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داداشت با عرض معذرت خیلی بی بخاره.شایدم طعم پول همسرش باعث سکوتش شده من همسرم تربیت بچش بالاترین ارزش رو براش داره کافیه یه جا کم بذارم سریع تذکرمیده اونوقت زن داداشت سه روز سراغ بچشو نمیگیره؟

وایی عزیزم شما ک بد تر از مایید  درک میکنم خیلی سخته تحمل کردن و مرف نزدن مامان منم میگ حرفی ...

من که ازدواج کردم ولی خواهرم مجرده اون بیچاره نگه میداره.تازه ازمسافرت اومد حتی یه سوغاتی کوچیک نیاورد واسش .خواهرم به شوخی به برادرزادم که ۴سالشه گفت واسه عمه جون چی اوردی اونم برگشت گفت داداشت باید به فکرخواهراش باشه من واسه خواهرای خودم اوردم.قهرکرد حالا مامانم هی دولا راست عزیزم اینو بخور اونو بخور بدهکارهم شد خواهرم بیچاره اب شد داداشمم مثل اسکلا هی همه جای زنشو میمالید چی شده ناراحتی ولش کن فلان بیارم اینو بدم ...

2742
من خودم بزرگترین لذت زندگی برام بودن با برادرزاده مه آخه. زحمت داره ولی به جون میخرم زحمتشو

یه روز دو روز نه همیشه که ..من یکی واقعا نمی فهمم.من فقط برای بچه های خودم وقت میزارم و زندگی خودم ..ترجیح میدم مسولیت کارهای خودم و به عهده بگیرم.. و تا جایی که میشه زحمت به کسی نمیدم ..این روزا همه خودشون گرفتارن..

یه روز دو روز نه همیشه که ..من یکی واقعا نمی فهمم.من فقط برای بچه های خودم وقت میزارم و زندگی خودم . ...

بله حرفتون درسته، ولی شرایط زندگی ادما متفاوته.

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
استاتر کاملا حق با تو ..شاید بتونی بخاطر بچه ها با سیاست اوضاع رو مدیریت کنی ..چه مادرایی هستن اینا. ...

بخدا آدم میمونه تو کار اینا

من خودم به قدریییی شلخته بودم مجردی ک بخدا هفته یه بار کارگر میومد صب تا شببب اتاق من جمع نمیشد مامانم همیشه میگف تو بری من خونت پا نمیزارم انقد ک بهم ریختس الان میاد خونم میگ تو چیکا میکنی ک همه جا برق میزنه ؟

ملت برعکسن ولی خونه بایاهاشون با محدودیت و تووسری خوردن و بیپولی زندگی میکنن میان خونه شوهر خودشونو خفه میکنن

به پیج اینستام سر بزنید سفارش بدید براتون انجام میدم ☺️ @golden.handmades
سکوت کن ماهم داریم .انگار زندادشم پولشو به ما میده وقتی ازسرکارمیاد لباس یک طرف کیف یکطرف بدون هیچ ک ...

عزیزم برادرت کاری کرده ک زنداداشت استفاده میکنه از موقعیت. و تکرار خوبی تبدیل به وظیفه میشه

2740
یه روز دو روز نه همیشه که ..من یکی واقعا نمی فهمم.من فقط برای بچه های خودم وقت میزارم و زندگی خودم . ...

آفرین. امانته خدانکرده طوریشون بشه خشتک ملتو پاره میکنن ولی راحت میارن ول میکنن به امون خدا

عزیزم برادرت کاری کرده ک زنداداشت استفاده میکنه از موقعیت. و تکرار خوبی تبدیل به وظیفه میشه

حسابی شده.داداشم فقط پولیه.زنش پرستاره بااون شغل سخت الان ارایشگری هم میکنه.خود داداشم دکتر.فقط پول .بقول ابجیم بچه رو واسه حرف مردم اوردن.بچه گریه میکنه خونشون نمیره 

داداشت با عرض معذرت خیلی بی بخاره.شایدم طعم پول همسرش باعث سکوتش شده من همسرم تربیت بچش بالاترین ارز ...

آره بی بخاره خیلییی

فک نمیکنم پولی ببینه ک طمع کنه فقط بلد نیس حرف بزنه از اول همین قد بی ژبون بود

به پیج اینستام سر بزنید سفارش بدید براتون انجام میدم ☺️ @golden.handmades
آره بی بخاره خیلییی فک نمیکنم پولی ببینه ک طمع کنه فقط بلد نیس حرف بزنه از اول همین قد بی ژبون بود

به نظر من مرد باید توخونه قدرت داشته باشه شما تاوقتی برادرت چیزی نمیگه نمیتونی کاری کنی.مشکل ایشونه

2706