2733
2739
عنوان

آیا من خواهرشوهر بدی ام ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 95 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سکوت کن ماهم داریم .انگار زندادشم پولشو به ما میده وقتی ازسرکارمیاد لباس یک طرف کیف یکطرف بدون هیچ کاری غذاشو میخوره میره هرروز همین بساط داداشمم زبونش درازتر.فقط به عشق بچش حرفی نمیزنیم.تازه سالی یکبارهم مارو دعوت نمیکنه حقوق دوتاشونم بالای ۱۰تومنه

همه اینا ک میگی درست ولی در نهایت بچه هاش مامانشونو میخوان و ما دلمون میسوزه و اینکه اون انقدددد اد ...

شما که از درون زندگیشون خبر نداری

اونم گرفتاریای خاص خودشو داره

برادرای ما فرشته که نیستن

اونم‌ مثل همه ما خانوما خیلی درگیریا داره حتما تو زندگیش. مگه میشه یه مادر بچه شو دوست نداشته باشه.

شما بچهها رو واسه عشق خودتون بهشون نگهداری کنید کمکش.سعی کن صمیمی تر بشی باهاش که بتونی حرفاتو راحت و دوستانه بگی بهش

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2731
خب عزیزم بچه دو تربیتی داره میشه. گناه بچه چیه وقتی مادر بیخیال و بی مسئولیته. ایندفه داداشت زنگ زد ...

جدیدا دیگ زنگم نمیزنه یهوویی میاره

یه بار من و مامانم و بابام نبودیم فقط شوهرم خونه بوده اینم زنگ خونه ما رو زده گفته بچه اینجا باشه مامان الان میاد 😐😐

یچه ها ب خاطر دل تنگی عصبی شدن

به پیج اینستام سر بزنید سفارش بدید براتون انجام میدم ☺️ @golden.handmades

برخوردتون طوری هست که بتونی با زن داداشت رک حرف بزنی؟اگه بله به خودش بزنگ بگو بچه ها دلشون تنگ شده اذیتن یا حرف دلتونو بزنین....برای دفعه های بعدم بهونه بیارین تا نتونه بچه ها رو بیاره....اخه نمیدونم این کجای رفتارش فکر کره مادره؟..پول چه ها که با آدمیزاد نمیکنه...طفل معصوم بچه های این آدما چه جوری بزرگ میشن.

وا مگه میشه اذیت نداشته باشه..این روزا مردم بچه های خودشون هم به سختی نگه میدارن..

من خودم بزرگترین لذت زندگی برام بودن با برادرزاده مه آخه. زحمت داره ولی به جون میخرم زحمتشو

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

من مادرشوهرم عشق میکنه پسرم پیششه مثلا یه روز کامل نمیریم  مادرشوهرم شب میاد دنبالش واقعانم که زن فوق العاده ایی اونقد که خونه مامانم دوس ندارم ببرمش من از خودم بیشتر قبولش دارم مثلا امروز مامانم ظهر اومد خونمون پسرمم باخودش بردالبته یه کوچه فاصله داریم بعد بعداز ظهر زنگید پسرت غذا نخوردبراش غذابزارم؟داشت تعارف میکرد گفتم من خونه براش غذا گذاشتم بعد یکساعت اورد گفت بهش دوتا کیک دادم خورد

خب کیک جای غذارومیگیره ؟اینقد عصبی شدم اصن میره اونجا مامانم به اندازه بچه خواهرم بهش نمیرسه همش دعواش میکنن بچه دوساله رو!!

از هیچکی هیچی بعید نیس    حتی کسی که همین الان از ذهنت گذشت      
2740

من مادرشوهرم طبقه پایین هست اینقد ذهنم درگیره که پسری روزی یکی دو.ساعت میره.بالاخره نسل قدیم سبک تربیت و ..با ما فرق داره.ولی هی خودمو دلداری میدم که روانشناسا میگن پدر بزرگ مادربزرگا یه جور ذخیره عاطفی برای بچه هان .ولی واقعا هر چیزی حدی داره و بچه نباید بیشتر از اینکه با پدر مادره با افراد دیگه باشه.دو تربیته میشه .گیج میشه بین درست و غلط.اصلا خوب نیست

سکوت کن ماهم داریم .انگار زندادشم پولشو به ما میده وقتی ازسرکارمیاد لباس یک طرف کیف یکطرف بدون هیچ ک ...

وایی عزیزم شما ک بد تر از مایید 

درک میکنم خیلی سخته تحمل کردن و مرف نزدن

مامان منم میگ حرفی بزنیم اعصاب بچمون ب هم میریزه

استاتر کاملا حق با تو ..شاید بتونی بخاطر بچه ها با سیاست اوضاع رو مدیریت کنی ..چه مادرایی هستن اینا..بخدا من یه دختر سوسول بودم که دست به سیاه و سفید نمیزد ..الان زندگیم وقف بچه هام ..به خودم حسابی میرسم ولی این دو تا رو به دندون گرفتم همه جا ..یا نیاریم حالا که آوردیم پاش وایستیم دیگ

واقعا همین طوری شدن بی اشتها و لاغر داداشم ظهرا میاد خونه ما میبینشون بعضی شبام میاد ولی زنش نع میر ...

خب ب داداشت بگو داداش دفعه قبلی زنت رفت سرکار کم مونده بود طلاق بگیرین، ایندفه هم ول کرده بچه هارو، خونه زندگی براش مهم نیس اینطوری بخاد ادامه بده برمیگردن سرجای قبلی. 

با ملایمت و آرامش بگین سرپا نباشه بشینین با متانت مامانت بگه بعدشم تو ادامه بده ، اول تو شروع نکن. بعد بگو بچه ها رو ببین چه وضعیه لاغرشدن عصبی و پرخاشگرن. خودتون از زندگی افتادین حوصلتون نمیکشه مسئولیت داره امانته دست شما. خودشون شب و روزشون معلوم نیست، هرکسی یه ور زندگی میکنه. بگین که پول درآوردن و کار یاد گرفتن به چه قیمتی؟ 

بلانسبت آرایشگرهای خوب، بعضی آرایشگرها هرزه ان لات تمام معنا، عروستون تا 1 شب چیکار میکنه(نمیگم عروستون بده ها منظورم شاید اونیکه پیشش کارمیکنه آدم درستی نیست). 1 شب کی میره آرایشگاه که اون بخاد روش کار کنه یا ببینه تا چیزی یادبگیره.

بیشتر بخاطر بچه ها میگم. بازم مصلحتتونو خودتون تشخیص میدین هرکاری صلاحه انجام بدین

استارتر خوبی که حد بگذرد نادان خیال بد کند.‌..اینو به مامامت بگو

اوووووفففف اگ فهمیییید این جمله روووو

دیوانم کرده ینی آ

خدا رو شکر من مادر شوهرم خوبه مامانم هرررر چی میشه میگ آره من ب عروسام خوبی میکنم مادر شوهرت ب تو  🤣🤣🤣

ینی قانون کارما رو سرویس کرده مامانم رسما 

2706