2733
2739
عنوان

آیا من خواهرشوهر بدی ام ؟

1278 بازدید | 95 پست

بزارید تعریف کنم

زن داداشمنداره رفته بود کلاس رنگ مو 

بعد همه جا هزینه کلاس ۵۰۰ اینا این رفته یه جا ک چهار تومن گرفته ازشش

حالام همشش میگ من باید برم پول در بیارم و فلان کنم ال کنم بل کنم همش میاد میگ انقد پول گرفتم رفتم خرج فلان کردم منت میزاره سر ما

مثلا میگ ارره من ششصد تومن رفتم تولد دوستم کادو دادم اگ خودم پول نداشتم میثم بهم پول نمیداد و غیررره

دو هفته پیشم رفت مسافرت تنهایی جفت بچه هاشو گذاشت خونه مامانم ازونجا یه زنگ نزد حالشونو بپرسه یا تشکر کنه از ما ...

الانم هر روز هشت میره اراشگا تا تا یک شب 😐

داداشم ک بیچاره خونه نمیره اصلا بچه هاشم پیش مامانم

مثلا بهشون گفته مامانم ک روزای سه شنبه کلاس دارم بچه هارو ببر خونه مامانت ولی باززز میاره 

جالبه خبر هم نمیده یهوو میفرستشون یا اصلآآ زنگ نمیزنه تشکر کنه حتی وقتی میاد هم هیچ تشکری نمیکنه ک بچه هاشو نگه داشتیم 

الانم سه روزه کلا بچش خونه ماست شبم نیومده ببرش یا زنگ بزنه حالشو بپرسه هیییچی

حالا تو اینستا عکس بچه هاشو گذاشته ک فداتون بشم و هر کاری واستون میکنم و از این حرفا

منم لجم در اووووومده اساسیییی چی جوابشو بدم ک بفهمه ؟

به پیج اینستام سر بزنید سفارش بدید براتون انجام میدم ☺️ @golden.handmades

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط قسمت اینستا😐

شما حق دارید واقعا این دیگه بی انصافیه خودش بره سر کار بچشو یکی دیگه بزرگ کنه حالا هر چند وقت که کار داشت بیاد بچه ها رو بذاره اشکال نداره عریبه که نیستین عمه شین ولی هر روز دیگه نه تازه میگی به رو خودشم نمیاره!!!

2728
2738

هیچی خودتو درگیر نکن برادرت باس ناراحت بشه فوقش بهش بگو بچه ها دلتنگیت رو میکنن فردا بیا یک سر ببیننت اونم خیلی دوستانه و مسالمت امیز بگو

RPKHANMOHAMMADI@ایدی منه واسه گروه چالش پوست مو خانه داری تا عید لطفا پی ام بدید
2706