2733
2739
عنوان

آیا من خواهرشوهر بدی ام ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 95 پست
حسابی شده.داداشم فقط پولیه.زنش پرستاره بااون شغل سخت الان ارایشگری هم میکنه.خود داداشم دکتر.فقط پول ...

بله عجب آخرش که چی، همه هرچقدر هم پول داشته باشن هیشکی جز خودش هیچی نمیبره تو خاک. اینهمه تلاش و حرص برای چی و به چه قیمتی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که ازدواج کردم ولی خواهرم مجرده اون بیچاره نگه میداره.تازه ازمسافرت اومد حتی یه سوغاتی کوچیک نیاو ...

اخی 

چیکار میکنن اینا شوهراشون اینجوری میشن سواله واسم ؟

خدایی من اینکارا بکنم حسابم با کرام الکاتبینه 😐

به پیج اینستام سر بزنید سفارش بدید براتون انجام میدم ☺️ @golden.handmades
آفرین. امانته خدانکرده طوریشون بشه خشتک ملتو پاره میکنن ولی راحت میارن ول میکنن به امون خدا

اره ب  خدا یه کلام ب بچش بگی نکن یه کووولی بازی در میاره

حالا خودش تا بچه نفس بکشه یه جیغاییییی سرش میزنه

ممن ی بار بهش گفتم چته گفت مادرشم حق دارم منم گفتم پس من ک بیشتر از تو نگهش داشتم بیشتر حق دارم ☺️

به پیج اینستام سر بزنید سفارش بدید براتون انجام میدم ☺️ @golden.handmades
2731
اره ب  خدا یه کلام ب بچش بگی نکن یه کووولی بازی در میاره حالا خودش تا بچه نفس بکشه یه جیغایییی ...

بگو مادرشی بیا جمع کن بچه هاتو دیگه  الان کسی حوصله خودشو نداره چه برسه بچه یکی دیگه رو. بچه خواهر یابرادر خوبه برای چندساعت نه برای چندروز. فقط به این مدل عروس نباید روداد بقول بچه های سایت لطف مکرر، حق مسلم. از قدیم گفتن عزیزم خوبی که ازحد بگذرد نادان خیال بد کند.

بگو بچتو بیا ببرشون امونمونو بریدن آسایش نداریم. باور کن نمیشه گفت بالا چشتون ابروئه. من داداش ندارم ولی درحالت کلی دیدم که میگم. بی حیا بازی، سلیطه گری، کولی بازی درمیارن ک شوهراشون نمیتونن بدون اجازه نفس بگیرن و خونواده شوهر هم اسیر اونا شدن. وگرنه ما بلدنبودیم برعکس شد خونواده شوهر سلیطه از آب دراومدن و شدتش بیشترترشد رفته رفته

اره ب  خدا یه کلام ب بچش بگی نکن یه کووولی بازی در میاره حالا خودش تا بچه نفس بکشه یه جیغایییی ...

باعرض معذرت فراوااان شوهری ک بی بخار وبی عرضه باشه وصلابت نداشته باشه زنش ب هرکاروراهی کشیده میشه.