2737
2739
عنوان

هرکار میکنم بازم کم میارم

612 بازدید | 63 پست

خیلی سعی میکنم روحیم خوب باشه خیلی سعی میکنم خودمو بزنم به اونراه ک بعداینهمه حساسیت و انتظار واسه اینکه ی ازدواج خوب داشته باشم تا 28 سالگی صبر کردم و این شد انتخابم 10 ماه تلاش کردم اخرشم باید این روزهای سخت طلاق و جدایی رو تجربه کنم خیلی سخته اخه من حتی طعم زندگی 2 نفره رو نچشیدم هیچیز اونجور ک تو رویاهام میخواستم نشد تازه همه چی به بدترین شکل ممکن بود .... 1 هفتس سعی کردم حالم خوب باشه بیخیال باشم اما خیلی سخته الان یدفه کم آوردم😢😢😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا میخوای طلاق بگیری

دلایل زیاده شوهرم دروغگوی ب تمام معناس یه ولبسته ی شدید به خواهراش و خانوادش اعتیاد ب ترامادول پرخاشگر بد دهن عصبی و خیلی چیزای دیگه دلم خیلی گرفته الان با خواهر کوچیکم بحثم شد کاش شوهرم خوب بود میتونستم برم خونه خودم😢

2740

الان با خواهرم ک 9 سالی ازم کوچیکه بحثم شد اینا مهم نیست همیشه کوتاه میام خوااهرمه به هر حال اما دلم میگیره چون پدرم افسردگی داره و بی اهمیته اونجور ک باید پشتم نیست خودم شاغلم درسته شاغل بودن خوبه اما 7-8 ساله ک شاغلم ک کارام رو دوش خودمه من تکیه گاه میخواستم یجورایی خیلی خسته شدم 😢😢😢چون بیشتر کارای خوته هم با خودمه ناشکر نیستم واس خانوادم انجام میدم اما دلم ی تکیه گاه میخواس ما زنا مگه چی میخوایم نامزدم هیجا پشتم نبود تو این 10 ماه تنهاتر هم بودم😢

هیچوقت هیچی زندگی اونجور که نا میخوایم نشده و نمیشه شاید این مسیر برات ی تجربه بشه و ی ازدواج عالی داشته باشی بعدش و اونموقع برات خوشبختی مزه ی دیگه ای داره

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
2706