2752
2734
عنوان

خیانت در عقد را چیکار میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 33 پست
بچه طلاقم من نمیگم جدانشو ولی اگر شوخرت فرصت میخواد فرصت دیگ بهش بده خودمم متاهلم خیانتو دردش کشیدم ...

منم پدرم یکسالم بود فوت شد میدونه این فوبیا داشتم 

اما در مقابل بچه ام مسئولیت پذیر نیست بخدا

الانم ۱۰روز جدا از همیم قبلسم دوهفته جدا بودیم دو روز اومد باز دعوامون شد

ببین کلا بیخیال گوشیش شدم اما اینقدر پرو من چیزی ب رو نمیوردم میگفت دنبال چیزی میگردی که به من تهمت بزنی

فک کن اون کار زشت کرده من بدهکارم هر روز چندبار میگفت هرچی میگفتم چی میگه پرو بود ول نمیکرد.

بشدت فحاش و بد دهن خیلی بهم بی حرمتی میکنه جلو همه بی آبرم مبکرد عمدا منو له میکرد نمبدونم چرا بشدت مشکل روان داره

پسرم دو روز داره گریه مبکنه زنگ زدم صحبت کنه بچه 

گفتمم بچه زنگ میزنه جواب نداد خدا دلش صد تیکه کنه ک دل بچه رو شکوند

یه معذرتخواهی نمیکنه هر استباهی کنه بازم اون طلب کاره

در کل زندگیم انسان اینجوری ندیدم

رابطه جنسیشم با من رو به صفره ۵سال درست حسابی رابطه نداریم فک کن هرچندماه یکبار با کلی اصرار از طرف من

عملا دارم با ی آدم نفهم بی هقل زندگی میکنم پر از عقده ست

منم پدرم یکسالم بود فوت شد میدونه این فوبیا داشتم  اما در مقابل بچه ام مسئولیت پذیر نیست بخدا ...

چندساله هستن؟ حدودی اگر دوست داشتین بگین

منم همین بود کاملا رک پوست کنده میگفت با کسیم نه با یمی و با هزارتا خواهر زجر زیاد کشیدم وابستش کردم ب بچه 

حقیقتا پیش دعا نویس دعا کردن براش خانواده حدود یک سال پیش من رفتم کاری ب اعتقاد کسی ندارم🙏من اعتقاد دارم زجر زیاذ کشیدم نمیگم الان عالیه نه ولی فهمید برا من مهم نیست تکراری شدن گنده کاریش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چندساله هستن؟ حدودی اگر دوست داشتین بگین منم همین بود کاملا رک پوست کنده میگفت با کسیم نه با یمی و ...

مرگ بگیره ان شالله متولد ۶۷ من ۷۱

ببین همه گندکاریشم بزارم کنار بی چشم رو 

کلا عمدا منو آزار میده خود مشاور گفت این زندگی برا لچه ات خیلی مضر تا جدایی

انسانیت نداره اصلا انگار از باغ وحش آوردنش خودشو بیشتر تو ابن چندسال نشون داد

کاش قبل بچه میکفت دوست ندارم طلاقم میداد

مرگ بگیره ان شالله متولد ۶۷ من ۷۱ ببین همه گندکاریشم بزارم کنار بی چشم رو  کلا عمدا منو آزار ...

عزیزم اعتقاد دعانویس نداری ببین دوستن مثل تو بود درستش کرد بخدا شوهرشو.. با چشای خودم دیدم ک شوهره تموم کرد همه اون زنارو... 

2731
چندساله هستن؟ حدودی اگر دوست داشتین بگین منم همین بود کاملا رک پوست کنده میگفت با کسیم نه با یمی و ...

هرچی فک میکنم دوسش ندارم

دلم خونه ازش از شمر بدتره بخدا

خیلی ذاتش خرابه خیلی 

مشکل مسکن ندارم خداروشکر باقیشم توکل بندا مشکل معیشیت دارم اونم توکل بخدای بزرگ

میترسم بمونم خدا بگه بنده من از روزی ترسیدی جدا نشدی منو ندیدی حس نکردی  نمیدونستی پیشتم مراقبتم 

ارزس نداره با این نامرد زندگی کردن

گاهی مرگش از خدا میخوام از بس نامرده

بچه خودشم براش مهم نیست

عزیزم اعتقاد دعانویس نداری ببین دوستن مثل تو بود درستش کرد بخدا شوهرشو.. با چشای خودم دیدم ک شوهره ت ...

نه میترسم بخدا

بعدم نمیدونم الان با یکی یا ن 

اما فکرش با من نیست

کلا دوسم نداره جالبه از نظر قیافه سطح مالی تحصیلات ازسرترم

عزیزم اعتقاد دعانویس نداری ببین دوستن مثل تو بود درستش کرد بخدا شوهرشو.. با چشای خودم دیدم ک شوهره ت ...

میترسم جن کافر بیفته تو زندگیم

این باید خودش آدم میبود که نیست

کسی که حتی به بکه اش رحم نداره

من تو عقدم نامزدم خیانت کرده افسرده شدمممم‌

ولی چون ر..ابطع داشتم باهاش نمی‌تونم جدا شم 

خانما من خیلی آسیب دیدم داغون شدن 

الان خرداده امتحانام‌ شروع شدن هیجییی نخوندم 

بخدا عاشقی خیلی بدع 

نامزدم دوباره برگشته چون دوسش دارم بازن فرصت دادم ولی شب و روزم دارع با شک و بی اعتمادی میگذره 

من واقعااا خستم فقط ۱۷ سالمه 

بشدت از طلاق و آیندم میترسمممم

برام آرزو کنید‌ حداقل از این به بعد زندگیم و که خودم میخوام بسازمش‌ با این سن کم .بتونم موفق شم و آرامش داشته باشم 😊🌸💗
مرگ بگیره ان شالله متولد ۶۷ من ۷۱ ببین همه گندکاریشم بزارم کنار بی چشم رو  کلا عمدا منو آزار ...

تو چقدر منی دختر 

شوهر عنتر منم نمک نشناس و گربه صفت و فقط تو فکر خونوادش خیلی اذیتم میکنه دومته پیش خیانتش فهمیدم و الان با بچه تو شکمم میخام طلاق بگیرم بسیار دهن بین و اذیت کن

2706