2733
2734
عنوان

هرکار میکنم بازم کم میارم

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 63 پست
اگه اعتیاد داره که خودتو خلاص کن،مطمئن باش زندگی بهتری در انتظارته، طلاق اگرچه خیلی بده ولی همیشه پا ...

اره اما اونا سن های پایین تر هستن من قطعا باید با ی مطلقه یا بچه دارش ازدواج کنم در حالی ک خودم هنوز خونه بابامم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دلایل زیاده شوهرم دروغگوی ب تمام معناس یه ولبسته ی شدید به خواهراش و خانوادش اعتیاد ب ترامادول پرخاش ...

انقد ناراحت نباش..به این فک کن که اگه مثلا بعد اینکه یکی دو سال از جوونیتو پای این آدم میذاشتی یا ازش بچه داشتی و بد متوجه خیلی چیزاش میشدی مجبور بودی طلاق بگیری اونوخ چی می شد؟...میگن جلوی ضررو از هر جا بگیری منفعته..خدا دوست داشته که قبل از اینکه باهاش بری زیر یه سقف داری جدا میشی

تدریس ریاضی و زبان و ترجمه پذیرفته میشود😊
2731
نگران نباش مطمئن باش ازدواج بعدیت خیلی خوبه چون تو انتخابت بیشتر دقت میکنی و پخته شدی

امیدوارم اما دیگه بعید میدونم بتونم کسیو دوس داشته باشم من خیلی دوسش داشتم😔

بنظرم باشگاه برو استخر برو سفر برو خوش بگذرون تا ببینی چی پیش میاد

اگه اعتیادشو ترک کرد به غلط کردن افتاد و خودشو جمع و جور کرد بشین فکر کن ببین میخای ادامه بدی باهاش یا نه.

دوست بودین یا سنتی بود؟

میدونم نباید نا امید باشم اما خیلی ته دلم خالیه دیگه وقتی سنم بیشتتر بالا بره و یبارم طلاق گرفتم چی ...

زندگی همینه پستی بلندی داره ما اومدیم که رشد کنیم مطمئنا الان برات خیلی سخته ولی چندماه اینده حالت عالیتره و امیدت بیشتر بعدم خانما همیشه تو هر سنی خواهان خودشونو دارن طلاقم که الان عادی شده مثل قدیم نیست خداروشکر که بگن بسوزو بساز.. توام تنها نیستی که این مسیله پیش اومده براش

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
گلم اگه بابات ب حلقه دار اویزت کنه بهتره تا شوهرت کتکت بزنه اشتباه نکن گلم

میدونم تصمیمم درسته ولی سخته واقعا سخته اونم منی ک یجورایی تنهام همه بار زندگیم رو دوش خودمه

دلایل زیاده شوهرم دروغگوی ب تمام معناس یه ولبسته ی شدید به خواهراش و خانوادش اعتیاد ب ترامادول پرخاش ...

وای خواهر همه ی محاسنو یک جا داره الان باید خوشحال باشی بری زیر یک سقف بدتره که

میخواستم غصه بخورم مو توش بود دیگه نخوردم مو تو غصه هاتون😊
2706