2752
2734
عنوان

خانواده خودم و شوهرم تولد بچه ام رو خراب كردن....

| مشاهده متن کامل بحث + 2017 بازدید | 88 پست

می‌فهمم آدم ناراحت می‌شه. نمی‌شه یک هفته بعد روز جمعه بگیرید؟ رفتار شوهر شما برای من عجیبه. معمولا مردها اینجوری نیستند.

نباید پول از مامانت قبول میکردی مسافرت خودش از سرکوفت شوهرت به تو مگه مهمتر بود

نگرفمتش كه،گفتم فعلا نميخاد

مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت......!! حال من بد بود اما هیچ کس باور نداشت....!!خوب میدانم که تنهایی مرا دق می دهد....عشق هم در چنته اش چیزی از این بهتر نداشت....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ديگه همه خرجا رو كردم فقط كيك و ميوه مونده بود ولي پيشنهادتون خيلي خوبه

همه خرجا ینی چی ؟ 

وسایل تزئینی رو میگین ؟

تیکر برای عید نوروزه     ـ  بالاخره عیدم شروع ساله جدیده و یه تولد . هدف : تا تولد عید به آرزوهام می رسم ......    
2731
همه خرجا ینی چی ؟  وسایل تزئینی رو میگین ؟

وسايل تزييني ،مواد غذايي ،پيش پرداخت باغ ،همه چي ديگه

مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت......!! حال من بد بود اما هیچ کس باور نداشت....!!خوب میدانم که تنهایی مرا دق می دهد....عشق هم در چنته اش چیزی از این بهتر نداشت....
برا منه بیچاره چی کلن150 تا مهمون داشتم 120 تاش نیومدن خاک تو سرشون ی عالمه غذاموند 20 تا زن بودیم ...

واای خیلییی بدههه تازه از این حرصم میگیره کسایی نیومدن که عروسی های خودشون خیلیی سطح پایین تر از ما بوده یکی از دوستام از حسادت نیومده یود فقط شوهرشو فرستاده بود بعدا گفت ما پول برای کادو نداشتیم شرمنده😐

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
خیلییی من هنوز دلخورم ازشون  تمام عروسی هاشون رفتم مجلس رو گرم کردم اونوقت واسه من کلاس گذاشتن ...

حالا خوبه شما از 400 500 تا 100  تاش نیومده منه بیچاره چی 150 تا درجه یک رو دعوت کردیم فقط طرف پدریم که اصلا نیومدن چون با مامانم لج بودن و جدا شدن از هم

ࡃܝܝ݅ܝܦ߳ܩܢ ࡅߺ߲ܣࡅߺ߳ࡉ ܤܩࡅ࡙ܚ݅ࡅࡏ݇ࡅ࡙ߺܘ ‹♥›لطفا یه صلوات مهمونم کنید🌼🌻🌺
وااااای درکت میکنم،آدم حالش گرفته میشه،ماه رمضان 25نفر دعوت کردم،همش هفت نفر سر سفرم بودم،آتیش گرفته ...

همونجا فوری زنگ میزدی من میومدم مارو که هیچ کی دعوت نکرد😢

خدایا فقط تو رو دارم هوامو داشته باش .  
واای خیلییی بدههه تازه از این حرصم میگیره کسایی نیومدن که عروسی های خودشون خیلیی سطح پایین تر از ما ...

وا !!!!!اين ديگه كي بوده

وا !!!!!اين ديگه كي بوده

قشنگ حسادت خودشو به نمایش گذاشت😐

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
وسايل تزييني ،مواد غذايي ،پيش پرداخت باغ ،همه چي ديگه

میتونی هماهنگ کنی هفته بعد یروز همه باشن . کار اونا اشتباهه واقعا  ولی شمام اول باید با همه مهمونا هماهنگ کنی اکی بگیری بعد شروع کنی اماده شدن برای مهمانی . 

تیکر برای عید نوروزه     ـ  بالاخره عیدم شروع ساله جدیده و یه تولد . هدف : تا تولد عید به آرزوهام می رسم ......    
حالا خوبه شما از 400 500 تا 100  تاش نیومده منه بیچاره چی 150 تا درجه یک رو دعوت کردیم فقط طرف ...

لیاقت ندارن ادم بهشون احترام بزاره

واای خیلییی بدههه تازه از این حرصم میگیره کسایی نیومدن که عروسی های خودشون خیلیی سطح پایین تر از ما ...

من فامیلای پدریم و شوهرم که راه دور بودن نیومدن فامیلای شوهرم که عروسی داشتن ..

اگه فامیلای شوهرمم حساب میکردم 200 یا250 نفر میشدن با ما 

ࡃܝܝ݅ܝܦ߳ܩܢ ࡅߺ߲ܣࡅߺ߳ࡉ ܤܩࡅ࡙ܚ݅ࡅࡏ݇ࡅ࡙ߺܘ ‹♥›لطفا یه صلوات مهمونم کنید🌼🌻🌺