2733
2734

سلام دوستان

موضوع: درخواست همگانی از نی نی سایت برای امکان ویرایش و حذف تاپیک ها و پست ها

"دوستان با پست و لایک از این تاپیک حمایت کنید"

با سلام خدمت اادمین محترم نی نی سایت و ضمن تشکر از فضای صمیمی که در اختیار ما قرار دادند

برای همه ما بارها پیش اومده که  از روی عصبانیت یا ناراحتی اینجا تاپیکی زدیم و حرفهایی زدیم که بعد پشیمون شدیم که مبادا  باعث شناسایی ما توسط اشنایانمون بشه

امار اعضای نی نی سایت این احتمال را زیاد میکنه.

یا حرف های خصوصی در قالب دردو دل در یک تاپیک رد و بدل شده که دوست نداریم دیگه باشه که این حق طبیعی ماست که بتونیم اونها را پاک کنیم ... مثل سایت های دیگه. 

من به عنوان یک استارتر تاپیک ختم های گروهی اگر امکان ویرایش داشته باشم به جای 40 پست یک پست میگذارم و بعد از  تکمیل لیست حدود 30 تاپیکی که مربوط به اون ختم هست  را پاک میکنم و به نظم تاپیک ها کمک میکنم.

و نی نی یارها میتونن به جای انجام این کار ابتدایی ، روی قسمت های رقابتی سایت کار کنن تا همیشه در صدر باشه

هدف این تاپیک نه ایجاد اغتشاش هست و نه درخواست غیر معقولی داریم.

درخواست ما از نی نی سایت: به ما اجازه بدهید به عنوان استارتر بتونیم تاپیک هامون را حذف یا ویرایش کنیم ... این خواسته غیر معقولی نیست... اینجا قرار نیست مدارک و مستنداتی از شخصی جمع کنیم... قرار نیست بدبینانه به افراد نگاه کنیم.... سطح شعور افراد را نمیتونیم با محدود کردن انها ارتفا بدیم

ضمن محترم شمردن دلایل شما برای قطع  دسترسی کاربران به این امکان پیشنهادی خدمت شما ارائه میکنم:

امکان ویرایش پست ها یا تاپیک ها را حداقل برای کاربران فعال 

برای ادمین سایت قطع دسترسی کابران غیر اخلاقی کار ساده ای هست

فرمواش نکنید سایت های معروفی مثل" مهندسان" به دلیل منعطف نبودن بعد از بیش از 10 سال فعالیت به فراموشی سپرده شدند... فراموش نکنید  نی نی سایت باید بهترین باشه و این محقق نمیشه مگر با همیاری اعضا

ضمن تشکر از نی نی سایت به خاطر تمام ابتکارات و جذابیت هاش محترمانه درخواست داریم نسبت به این مساله فکر کنند

لایک و پست شما دوستان از این موضوع حمایت خواهد کرد

امیدوارم انتقاد پذیر باشید و تاپیک تعظیل نشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

راستش من زیاد موافق نیستم . 

اتفاقا خیلی از سرکاری ها و دروغ ها، با دیدن همون تاپیکهای قبلی قابل اثبات هستن 😏😏😏

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2738
منم خیلی بابت این موضوع ناراحتم که خودمون نمیتونیم حذف کنیم

دوست عزیزم لطفا این تاپیک را به بقیه معرفی کتید تا حضورشون نشون درخواست ما باشه  چطور میشه بقیه را صدا بزنم به تاپیک؟

افرین عالیه والله خب راست میگن مثلا من از رو عصبانیت شوهرمو میگیرم ب باد حرف بعد فرداش یه تاپیک بارداری میزنم ک مثلا چی بخورم سال دیگه میخام اقدام کنم بعد چند نفر میان میگن مگه تو همونی نیستی ک با شوهرت دعوا کردی

من یه دختر لوس بودم ک از امپولای موقع سرماخوردگی میترسیدم قرص شربت رو مامانم بزور میریخت ته حلقم ولی از ۱۹ سالگی درگیر ام اس شدم ویهو کلی بزرگ شدم توکل ب خدا و توسل ب حسین زهرا برام معجزه کرد بارداری عالی زایمان طبیعی عالی  بچه سالم همسر خوب خدا نعمت رو درحق من تمام کردحالا فقط یه جفت میخام برا بچم ک تنها نباشه دعام کنید 
2706