2737
2739

جمعه تولد پسرم هست،قرار بود توي باغ براش تولد بگيريم همه كارهاش هم كردم ،همه چيز اماده است قرار بود امشب برم براش كيك سفارش بدم ،از دو هفته قبل به همه گفته بودم جمعه تولد پسرمه ،حالا خواهرم امروز  با مامانم رفتن مسافرت،انقدر ناراحت شدم مامانم به بچه ام پول داد گفت كادو تولدت،منم گفتم مامان جان كادو نميخاد خودتون برامون مهم بوديد كه تو جشنش باشيد ولي به حرفم اهميت ندادن رفتن،باز گفتم عيبي نداره به برادر شوهرم زنگ زدم دعوت كنم اون گفت ما برنامه ريزي كرديم ميخايم بريم شهرستان بنداز يه روز ديگه،اون شوهر خواهرم گفت من شيفتم ساعت ٩به بعد ميتونم بيام،منم زنگ زدم به شوهرم گفتم هيچ كسي نيست بياد تولد ناراحت  شد تلفن رو روم قطع كرد،اخه تقصير من چيه؟؟

مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت......!! حال من بد بود اما هیچ کس باور نداشت....!!خوب میدانم که تنهایی مرا دق می دهد....عشق هم در چنته اش چیزی از این بهتر نداشت....

من چكار كنم براي هيچكسي مهم نيست تولد بچه ام در واقع امروز بود ميخاستم جمعه بگيريم همه باشن،به خدا هيچكسي يه تبريك خشك و خالي بهش نگفتن اصلا براي كسي مهم نبوده

مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت......!! حال من بد بود اما هیچ کس باور نداشت....!!خوب میدانم که تنهایی مرا دق می دهد....عشق هم در چنته اش چیزی از این بهتر نداشت....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای عزیزم. باید از هفته قبل در جریان می زاشتیشون تا برنامه ریزی کنن

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
2740
من باشم یه تولد سه نفره میگیرم حسابی هم خوش میگذره    

از اول همينو گفتم شوهرم گفت تو به خاطر پول نميخاي تولد بگيري

ببر باغ عكساشو بگير حسابي بهش خوش بگذره 

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=1949218&slug=%D8%A8%DA%86%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%86-%D8%B1%D8%A7%D9%8A-%D9%85%D9%8A%D8%AF%D9%8A%D9%86-%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D9%83%D9%87-%D9%85%D9%86-%D9%8A%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D9%88-%D8%B9%D9%85%D8%B1%D9%85-%D9%8A%D9%87-%DA%86%D9%8A%D8%B2%D9%8A-%D8%A8%D8%A8%D8%B1%D9%85&postId=65016275
چرا این کارو کردن آخه. بچه شما نوه‌ی چندمه؟ تولد چند سالگی‌شه؟

دو سالشه،نميدونم چرا اينجوري كردن

خوب حالا بذار ولسه چند روز دیگه، چه میشه کرد! درک نمیکنن چقدر مادر پدرا ذوق دارن واسه تولد جگر گوشه شون

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !

واای چقدرر حرص دراره! بندازید یه هفته دیگه که همه باشن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706