2737
2739
عنوان

خانواده خودم و شوهرم تولد بچه ام رو خراب كردن....

| مشاهده متن کامل بحث + 2007 بازدید | 88 پست

بی خیال خانواده منم یه سال برای تولد دخترم همین کار را کردن

خیلی حرس داره ولی کاری هم از دستت بر نمیاد

بنظر من اگر مهد می ره تو مهد براش تولد بگیر یا اگر کلاسی چیزی گذاشتیش اونجا بگیر با همسن و سال اش بیشتر بهش خوش میگذره

انسانم آرزوست
ما ۵۰۰ تا داشتیم ۱۵۰ تا نیومدن میبینی آدم چقدر دلش میگیره

بابا خداروشکر کنین کمتر اومدن عروسی من ۷۰۰ تا مهمون داشتیم بعد موقع غذا دادن دیدیم شدن ۱۰۰۰ تا، حالا بدو سیصد تا غذا جور کن داشت آبرومون میرفت 

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم اول یه تولد سه نفری بگیرین و کیف کنین بعدم یه کیک بزرگ بگیرین و شادیاتونو با بچه های بهزیستی تقسیم کنین. معمولا مسئولان بهزیستی خیلی تشویق میکنن. دل اون بچه هارو هم شاد میکنین. 

اگه سنگ و صخره تو راه آب نبود هرگز صدای آب جذاب نبود

کاش به جای این همه خرج میرفتی یه آتلیه هماهنگ میکردی اون پول رو میدادی آتلیه یه کلیپ خوشگل تولد واسه پسرت میساختن و یه جشن سه نفره میگرفتی. 

پسرم ❤ منو بابایی عاشقتیم . خوش اومدی😍😍😍
2742

ديگه اگر جمعه كنسل شد هيچ كسي رو دعوت نميكنم  از فاميل

مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت......!! حال من بد بود اما هیچ کس باور نداشت....!!خوب میدانم که تنهایی مرا دق می دهد....عشق هم در چنته اش چیزی از این بهتر نداشت....

وای اینکه مهمون دعوت کنی نیاد خیلی بده....نمیتونی بیای حداقل اطلاع بده نمیام تا به جات چند نفر دیگه رو دعوت کنن خوب...منم خونم کوچیکه خیلیا رو دعوت نکردم اونابیم که دعوت کردم چند تا شون نیومدن خیلی ناراحت شدم وقتی بدونی که نمیان جاشون یکی دیگه رو دعوت میگیری

....

دوشنبه تعطيلي هم شهادته دوست ندارم اون روز جشن بگيرم

مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت......!! حال من بد بود اما هیچ کس باور نداشت....!!خوب میدانم که تنهایی مرا دق می دهد....عشق هم در چنته اش چیزی از این بهتر نداشت....
2738

استارتر من ایران نیستم .. اینجا وقتی عروسی یا تولد میگیرن،روی کارت  می نویسن: تولد من فلان روز هست .. شما اجازه داری که تو جشن من شرکت کنی ..

یعنی تازه منت سر طرف میزارن که دعوتش میکنن .. اصلا و ابدا وابسته کسی نیستن برای شادی .. شما هم اعتماد به نفس داشته باش .. نه از روی ناچاری بلکه از روی یه حس خوب یه تولد سه نفره خوب بگیر ..

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
استارتر من ایران نیستم .. اینجا وقتی عروسی یا تولد میگیرن،روی کارت  می نویسن: تولد من فلان روز ...

اره عزيزم همين تصميم گرفتم هركي دوست داشت بياد هر كي هم ميخاد نياد من تولد رو ميگيرم دوستامون و اون دوتا خواهر ديگه و خواهر شوهرم رو ميگم بقيه رو هم كه زنگ زدم دوست داشتن بيان

به نظرم بهتره افرادی از دوستان یا اقوام رو دعوت کنی که اونا هم بچه کوچیک داشته باشن.

اینجوری هم به بچه شما خوش میگذره هم اونا هم تمایل به شرکت تو جشن شما دارن

من خودم الان نزدیک 30 سالمه، تولد یه بچه کوچیک واقعا برام خسته کنندست و مناسب سن من نیست ترجیح میدم برای کفریح برنامه دیگه ای بچینم.

مهمونارو متناسب با برنامت انتخاب کنی راحت تری

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
وای عزیزم برا چی اینهمه نیومدن خیلی نامردیه؟

چون با مامانم مشکل داشتن یام عروسی داشتن  هر چی کار بود شب عروسی من پیش اومده بود یکی تصادف بیشتریا عروسی بقیم قهر

ࡃܝܝ݅ܝܦ߳ܩܢ ࡅߺ߲ܣࡅߺ߳ࡉ ܤܩࡅ࡙ܚ݅ࡅࡏ݇ࡅ࡙ߺܘ ‹♥›لطفا یه صلوات مهمونم کنید🌼🌻🌺