2733
2734

با هلو میشه کیک درست کرد؟؟؟؟؟؟یه مقدار هلو دارم مرباشو دوست ندارم رانی درست کردم میخوام ببینم کیک میشه درست کرد؟اگه میشه دستورشو بدین لطفا😘

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️

کیک هم میشه 

اما مافین درست کنی باحالتر 

ته مافین هلو بذار

یا ازین کیک یزدی که توش هلو بذاری

🌹امام زمان عزیزم ظهور کن که گره مشکلات هممون به واسطه شما باز میشه.🙏🏻اللهم عجل لولیک الفرج🙏🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
امدم بگم هم اسم منی😄

خخخخ اره ولی من اسمم نیست عزیزم

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️

بله من یه جور خوشمزه درست می کنم. هلوی پوست کنده رو نازک و منظم می برم، با یکم شکر میذارم نرم بشه فقط.

بعد مایه کیک رو با دستور خانم طوروسیان درست می کنم.

بهتره قالب پهن باشه تا لبه بلند که وسط کیک خوب بپزه و به خاطر هلو خیس از آب درنیاد.

کف قالبمو کاغذ می اندازم، اول برشهای هلو رو منظم می چینم بعد روش مایه کیک رو میدم و 45 دقیقه تو 180 درجه میذارم تو فر. از نیم ساعت به بعدم هی چکش می کنم.

همین که بچه ها گفتن با اکثر میوه ها میتونی این کارو بکنی یا بزاری لای کیک بپزه یا موقع خامه کشی بزاری وسط کیکا

خوب باش💖بهشت از همونجایی شروع میشه که به خدا اعتماد میکنی💗
کیک هم میشه  اما مافین درست کنی باحالتر  ته مافین هلو بذار یا ازین کیک یزدی که توش هلو ...

بلد نیستم😑😑

2740

یه کیک ساده دستور تو نت زیاده 

بپز بعد که پخت و سرد شد از دسط برش بده خامه و تکه های هلو و یه کم پودر یندا مخلوط کن بزار وسط کیک 

خوب باش💖بهشت از همونجایی شروع میشه که به خدا اعتماد میکنی💗
بلد نیستم😑😑

خیلی خیلی راحته مخصوصا با این پودرای حاضری 

با هر طعمی مه دلت میخواد بگیر دستورشم هست روش

بخون درست کن 

اخر سر که مایه رو ریختی تو ظرف اون تیکه های هلو رو بنداز توش 

خودش به مرور ته نشین میشه و با پف کیک میاد بالا 

خیلی راااااحته

🌹امام زمان عزیزم ظهور کن که گره مشکلات هممون به واسطه شما باز میشه.🙏🏻اللهم عجل لولیک الفرج🙏🏻