2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نقطه مثبت نداره که زوم کنی روش تا علاقه ایجاد شه؟ همه ی ازدواجا که با عشق شروع نمیشه عزیزم آزمای ...

ازمایش نگرفتن دکتر کن قبل حاملگی بگیر ولی مشکل داره گفتن اگه ۱۰ تا بچه معلول بیاری بازم باید ازدواج کنی

از بچگی به اسمم بود الان ۲۰ نمیخامش چون حسی بهش ندارم مثه داداش برام میمونه 

وای خیلی بد اینجوری

محل آرامش بخش                                                                  نه یه کلبه وسط جنگله                                                             نه دریا و نه دل صحرا                                                                محل آرامش بخش                                                                 فقط بغل یار!❤️
2740
ازمایش نگرفتن دکتر کن قبل حاملگی بگیر ولی مشکل داره گفتن اگه ۱۰ تا بچه معلول بیاری بازم باید ازدواج ...

عزیزم فقط میتونم بگم خدا بهت آرامش بده

اصلا و اصلا به خودکشی فکر نکن ...راهای دیگه ای هم هست ولی به خودت صدمه نزن خواهشا

از بچگی به اسمم بود الان ۲۰ نمیخامش چون حسی بهش ندارم مثه داداش برام میمونه 

اول بار که به عنوان خانومش بشینی کنارش حست بوجود میاد 

واقعا درک نمیکنم مگه میشه حس برادری داشت چه جوری ؟؟

من با پسرخالم تا سن تکلیف اون همش پیش هم بودیم ولی بازم ازش خجالت میکشم

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

مثلا فک کردی اونایی با عشققق ازدواج میکنن چجوری ان؟؟؟؟

فوقش تب شون 6 ماهه

بعد مث بقیه زوجا میرینن به هم و همه ی مشکلات همیشگی

والله زمونه جوری شده. نمیتونی به ازدواج کسی ام حسودی کنی بعد 6ماه طلاق

من یکی ازاونایی ام با عشق ازدواج کردم 

بعد 6ماه واقعا پشیمون شدم

الانممم ازش متنفرم تازه😁😁😁

2706