2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برا منم تقریبا با پا فشاری خانواده جواب مثبت دادم و همیشه ازشون ممنونم که کمک کردن تو انتخاب همسر چون الان یک سال از ازدواجمان میگذرد و من عاشقممممممممممممم

ن

منم قبل عقد هیچ شناختی نسبت به همسرم نداشتم ولی تا عقد رو خوندن مهرش به دلم افتاد 

یواش یواش 

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

والا من با شوهرم دوست بودم ولی عاشقش نبودم..همه عشقمون بعد عقد ایجاد شد

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
شما درک نمیکنید منو

چرا بزور شوهرت دادن؟ چن سالته؟

محل آرامش بخش                                                                  نه یه کلبه وسط جنگله                                                             نه دریا و نه دل صحرا                                                                محل آرامش بخش                                                                 فقط بغل یار!❤️
2706