2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرشوهرم دو سه سالی میشه خریده .یخچال لباسشویی سامسونگ . فعلا که مشکلی نداشته .تفاوت قیمتم یکی دو تومنی داره فکر کنم

به حباب نگران لب یک رود قسم ؛ و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ؛غصه هم میگذرد. . .
2731

نه برا اونجا اکثرا قلابیه،باید آشنا داشته باشی وگرنه کلاتو ورمیدارن

خدا جونم هرموقع خودت صلاح دونستی ی نی نی سالم و صالح و عاقل و خوشگل و همراه با رزق و روزی فراوان ب من و همسرم عطا کن💞👪،ای مهربانترین مهربانا و ای بخشنده ترین بخشنده ها😍، فقط کافیه خودت اراده کنی، دل من و همسرمو شاد کن، دوست دارم خدا جونم😙❤❤ 
2738

اشتبااااااااااهه محضه

گارانتی یا نداره یا معتبر نیست

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون

بانه دیگه بدرد نمیخوره بعدم الان چون نمیذارن جنس خارجی بیارن قاچاق محسوب میشه و پول ارسالشون خیلی زیاده منم میخواستم از بوشهر بگیرم بخاطر پول بار زیادش ترجیح دادم از تهران با گارانتی بگیرم

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️