2737
2734
عنوان

جیییغ ریزش شدید ناگهانی مو سر کمک😢

1461 بازدید | 55 پست

سلام خانوم خوشگلا دوست جونیا کمک

ماه پیش دکلره کردم بعد این ماه دوباره روش رنگ گذاشتم اصلا ریزشی نبود 

هفته پیش یه نرم کننده گلرنگ خریدم صورتی 

حالا سه چهار روز پیش رفتم حموم ولی سشوار نزدم فرداش موهامو شونه زدم کلییی از موهام ریخت 

امروز دوباره حموم رفتم اومدم سشوار زدم شونه کردم بازم ریختتتت خیلی کلافه شدم شوکه ام خیلی میترسمممم وااااای خدایا چیکار کنم 

تازه اول خرداد ماهم رفتم چکاپ کامل دادم هیچ مشکلی ندارم ارثی هم نیس 

موهام پرپشت و قشنگه.زایمان نکردم باردارم نیستم نمیدونم چرا اینجوری شدم 

تورو خدا بیاین کمک😔😢

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

نگا کنین چقد ریخته دیروز

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

پوست سرت به دکلره حساسیت داشته عزیزم و به ریشه موهات اسیب زده سریعا برو دکتر و‌نادیدش نگیر بهت دارو میده 

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
من تو حموم دست میکشم تو موهام دسته دسته میریزه نمیدونم چکار کنم

اره هم حموم هم بعدش😔

Ld بزن موهات

LD?  جدی؟ چجوری بزنم 

2740

من نرم کننده نمیزنم. اگه موهات توی هم میره سرم کریستال بگیر خیلی خوبه. من یه دونه مای داشتم خوب بود قبلش هم کریستال داشتم اون هم خوب بود. ولی مای از این نظر که درش کیپ میشد خوب بود. چون سرم کریستال کج بشه میریزه بیرون. 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.

روغن زیتون و نارگیل کرچک و بادوم قاطی کن هر شب بزن ب موهات و پوست سرت ماساز بده فرداش بشورش

هر کی دوسداره لاغر بشه   و بسی خوشکلو خوش اندام بشه  یه سر به تاپیکم بزنه   و مطالبو بخونه لینک = آدرس تاپیکم
نگا کنین چقد ریخته دیروز

وای خانومی دیگه مو روسرت هست اصلا خیلی ریخته اخه حتما برو دکتر پوستو مو به خاطر دکلرست فکر کنم 

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
پوست سرت به دکلره حساسیت داشته عزیزم و به ریشه موهات اسیب زده سریعا برو دکتر و‌نادیدش نگیر بهت دارو ...

اخه اصلا زخم نشد دکلره کردنی 

بعدشم اصلا نریخت تا الان اخه چرااا😭

اگه عمل بینی انجام دادی احتمالا مال اون هست... استرس هم موثره... 

عمل نکردم ولی استرس و اعصاب خوردی دارم سر مغازه شوهرم جدیدا

LD?  جدی؟ چجوری بزنم

۱ورق بگیر پودر کن.بریز تو شامپوت.زدی سرت ماساژ بده بزار ده مین بمونه.واقعا عالیه.خودم اثرشو دیدم

حتی اگه فرشته هم  باشی همیشه ی نفر پیدا میشه ک از صدا بال زدنت خوشش نمیاد.!خودتو گرفتار حرف مردم نکن""🌸"
اخه اصلا زخم نشد دکلره کردنی  بعدشم اصلا نریخت تا الان اخه چرااا😭

میدونم دست منم ۴ ساله دکلره میکرد مدام یهو ریزش گرفت رفت دکتر بهش دارو داد بعد دیگه دکلره نکرده تا الان

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
2706