2733
2734
عنوان

جیییغ ریزش شدید ناگهانی مو سر کمک😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1461 بازدید | 55 پست
خواهرم یهو ریزش مو گرفت که دکتری که پیشش عمل بینی انجام داده بود گفت که یکسال بعد عمل بینی ممکنه ریز ...

خدارو شکر خوب شده حالا کی بینسشو عمل کرد و چند در اومد؟ مشکلش چطور شده

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دقیقا بخاطر دکلرس  خواهرمنم عید دوبار بخاطر عروسی برادرشوهرش دوبار دکلره کرد موهاش دسته   ...

وااای خدای من 

ندارم اون همه خرج کنممم حالا برم ببینم چی میگن بهم

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
همین انقد جیییغ زدی غررر زدی موهات میویزه دیگ خواهر من  😉😋

ویییی 😂😂😂😂دیگه دختر خوبی میشممم

2731
پس این بازیگرا خوانندها همیشه موهاشون روشنو و اتو کشیده و سشوار کشیده اونا چطور کچل نمیشن 

والا همینو بگو 

ولی خواهر اینا همشون انواع اقسام شامپو و سرم و کراتین استفاده میکنن بهترین دکترا میرن و فقط به خودشون میرسن مثل ما بدبختی ندارن ک 

والا عزیزم من هر وقت رنگ مو گرفتم گفتم بهترینشو بده اصلانم سشوار و اتو نمبکشم

منم رنگ مو و شامپو همیشه مارک خوب میزنم اتو نمیزنن فقط گاهی سشوار ک خشک بشه وقتی عجله دارم 

نمیدونم چرا اینجوری شد فک کنم ب نرم کننده حساسیت کردم چون قبلش اصلا ریزش نداشتم

چجوری بفهمم از ریشس یا ساقه

با دقت نگاه کن

ببین فقط از رنگ شده هاش ریخته 

یا بلندیش رو با موهات چک کن 

اندازه هاش کوتاه تر باشه یعنی موهای رنگ شده خرد میشن...ریشه صدمه ندیده

امیدی هست...چون خدایی هست
روزی دوازده عدد بادام به اضافه یه قاشق کامل جوانه گندم معجزه میکنه .... امتحان کنید و متعجب بشی ...

ممنونم بانو ❤