2733
2739
عنوان

فیبروم رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 30054 بازدید | 101 پست
منم فيبروم دارم و حامله م😢 جلوي بارداري رو نميگيره من از اول رمضون درد داشتم و فك كنم انقباض رحم ...

نمیدونم بعد بارداری قبلم اینطوری شدم از تیروئیدمه یا ارثی تو بارداری دردناک نشه خوبه فردا دکترمو سوال پیچ میکنم

مرسی از پیامت ان شاءالله به سلامتی زایمان کنی عزیزم فیبرومتم خوب بشه

نمیدونم بعد بارداری قبلم اینطوری شدم از تیروئیدمه یا ارثی تو بارداری دردناک نشه خوبه فردا دکترمو سوا ...

الهي امين

خواهرم هم داشت و اصلا مشكلي پيش نيومد براش

زن داييم داشت وقت سزارين فهميده بودن حتي توي سونو هم نشون نداده بوده

ان شاءالله مال شما هم خود ب خود درمان بشه

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای نگو از فیبروم رحم که من 6 ماه درگیر درمان بودم. دیگه به توصیه یکی از دوستان پیش دکتر غزاله موسوی زاده عمل کردم و درش آورد. ایشالله ماه دیگه اقدام می کنیم برای بارداری تحت نظر ایشون

2731
وای نگو از فیبروم رحم که من 6 ماه درگیر درمان بودم. دیگه به توصیه یکی از دوستان پیش دکتر غزاله موسوی ...

ان شاءالله به زودی باردار بشی عزیزم

به من یه دکتر گفت فیبرومتو بیا عمل کنم یکی دیگه گفت نه نرو عمل میخواد این لوبیا یه سانتی رو عمل کنه با فیبرومت باردار شو.

فیبرومم ساب سروزال شده میگن خطر نداره پناه بر خدا

میخواستم این ماه باردار بشم اگه دکترم بگه باید درمان کنی باید بیخیال بارداری بشم سه ساله سونو نداده ...

ی سانت چیزی نیس عزیزم اتفاقا دکتر بهت توصیه میکنه باردار بشی من سونومو پیش چند دکتر بردم گفتن باردار شو کوچکترین میومم یک سانته بزرگترینش پنج سانت

من داشتم پریودیهای دردناک داشتم.بعد توی اقدام بودم که دکتر متوجه شد با سونو.که گفت عکس رنگی رحم بگیر تا ببینم کجای رحم قرار داره.آیا جلوی ورود اسپرمو گرفته یا نه؟؟؟که مشکلی نداشتم و باردار شدم و توی سزارین درآوردش با ریسک فراوون.نفهمیدم چی شد فقط دکترم گفت خیلی خدا بت رحم کرد.روز بعد شوهرم فیبرومو برد ازمایشگاه و ...اندازه یه توپ بزرگ بود  داخل سطل الکل گزاشتن زیر تختم تو بیمارستان.

2740

سلام عزیزم

منم فیبروم خیلی بزرگی دارم که دکترم میگه انگار دوقلو بارداری

ولی خارج رحم هستن دوتا هرکدوم ۱۰ ۱۵ سانت

الان هفته ۳۷ هستم بچه نچرخیده شاید سزارین کنم و همزمان اگه بشه عمل فیبروم

بنظرتون خیلی خطرناکه؟

مال شما چند سانتی بود و کجا قرار داشت؟

فیبروم ها غده های خوش خیم هستن ک اگه بزرگ نشن و یا اختلالی در قاعدگی مثل خونریزی ایجاد نکنن نیاز ب درمان خاصی نداره بعد یائسگی هم خو د ب خود از بین میرن چون از هورمون تغذیه میکنن ، من خیلی ترس داشتم دربارش شب و روز بهش فکر می کردم یه بار تبلیغ یه پزشک دیدم اینستاگرام در خصوص فیبروم ها داشت صحبت می کرد ، خلاصه دیدم ادرسش نزدیکمون سریع رفتم تا ببینم قابل درمان هست یا نه واقعا ممنونم از کلینیک هرا که کمک کرد این فیبروم من درمان شه از این کابوس راحت شم

وای منم درگیرشم تو چکاپ قبل بارادری متوجش شدم

عزیزم دکتر که به من گفت فیبرومم کوچیکه و جایی نیست که جلوی بارداری رو بگیره و بهم گفت که میتونم اقدام کنم برای بارداری منم دیگه به فیبرومم توجه نمیکنم

سلام مادر من فیبروم داره کمر دردو پادرد شدید دارع کورتاژ تشخیصی شد میترسم سرطان باشه تروخدا راهنمایی ...

سلام عزیزم. علائم فیبروم همین هاست که گفتی . کمر درد پادرد شکم درد خونریزی غیرطبیعی بزرگ شدن شکم. اکثر فیبروم ها خوش خیم هستن اصلا جای نگرانی نیست درنهایت فیبرومشون رو میتونن جراحی کنن. ان شاءالله هرچه زودتر بهبودیشون رو به دست بیارن مادرتون . ما رو در جریان روند درمانش قرار بده.

2706