2726
عنوان

فیبروم رحم

29821 بازدید | 101 پست

سلام خانم های عزیز شبتون بخیر

من دیروز سونوگرافی دادم از رحمم متوجه شدم یه میوم یک سانتی توی دیواره رحمم هست ۲۴ سالمه میخوام برای بارداری اقدام کنم کسی بوده تو سن پایین میوم داشته باشه ؟ و اینکه جلوی باردای رو میگیره یا نه ؟ درمان میوم چیه ؟ اگه میدونید راهنماییم کنید ممنونم

میترسممممممممممم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میشه با فیبروم باردار شد مامان سر حاملگی خواهرم داشت ،به دکترش گفته بود برای زایمان مشکل ایجاد نمیشه گفته بود من مریض داشتم فیبرومش سه کیلو بوده طبیعی زایمان کرده

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍
یک سانت؟؟؟؟من با ده سانتی باردار شدم الان اکثر خانوما دارن دلیلشم هنوز مشخص نیست بد به دلت راه نده ...

میومتون رو با زایمان خارج نکردید ؟ اذیتتون نکرده تا حالا ؟

اصلا نترس مامان منم از بس میتریسید تازه بعد دوازده سال چند ماه پیش رفت برداشت خیلی بزرک شده بود اما ب شما توصیه میکنم حتما پیگیر درمانش باشید الان که کوچیک با دارو درمان میشه

میومتون رو با زایمان خارج نکردید ؟ اذیتتون نکرده تا حالا ؟

زایمان نکردم هنوز

هفت ماهمه

نه فعلا که اذیتی نداشته دکترم گفته سرزایمان احتمالا درش بیاره اگه ریسک نداشته باشه

دقیقا رو برش سزارینم میفته گفت عملتم یه خورده سنگین میشه

اصلا نترس مامان منم از بس میتریسید تازه بعد دوازده سال چند ماه پیش رفت برداشت خیلی بزرک شده بود اما ...

میخواستم این ماه باردار بشم اگه دکترم بگه باید درمان کنی باید بیخیال بارداری بشم سه ساله سونو نداده بودم چک کنم بدنمو

[QUOTE=61491094]بادرد فیبروم‌چه میکنید؟ مامان من طفلی درد داره دکترشم گفته چون ضعیفی عملت نمیکنم دردش سخته بگین چیکا ...[/QQUOببرید پیش یک دکتر دیگه  اینجوری که نمیشه.پزشک مامان من دکتر تیمور زاده بود تو مشهد واقعا کارش عالیه اخلاقشم بیسته،مریضاش میگفتن از خارج میان پیشش

زایمان نکردم هنوز هفت ماهمه نه فعلا که اذیتی نداشته دکترم گفته سرزایمان احتمالا درش بیاره اگه ریسک ...

ان شاءالله به سلامتی زایمان کنی عزیزم 

تو بارداری بزرگتر نشده؟

میخواستم این ماه باردار بشم اگه دکترم بگه باید درمان کنی باید بیخیال بارداری بشم سه ساله سونو نداده ...

چه بهتر اینجوری با خیال راحت باردار میشی دیگه استرسم برای به دنیا امدن نی نی کوچولوت نداری

بادرد فیبروم‌چه میکنید؟ مامان من طفلی درد داره دکترشم گفته چون ضعیفی عملت نمیکنم دردش سخته بگین چیکا ...

مامان منم فیبروم داره ولی از مال من کوچیکتره و ۴۶ سالشه دیگه قصد بچه آوردن نداره ولی لکه بینی و درد داره داروهایی که دکتر بهش داد باعث شد یه مدت حالت یائسگی داشته باشه لکه بینیش خوب شد ولی حالتای بد دیگه جاشو گرفت

2706