2733
2734
عنوان

فیبروم رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 30150 بازدید | 101 پست
عزیز خواهرم دوبار عمل کرده باز برگشته..مجردم هست اعصابمون خورده براش مدامم زیر نظر دکتر معلوم نیست ا ...

دلیلش ناشناختس گلم هنوز نفهمیدن از چیه

ولی به ژنتیک و ارثی بودن خیلی مرتبطه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه درد ندارم خداروشکر قرص و شیاف استفاده میکنم یعنی ولی قبل بارداری تو پریودی خیلییی عذابم بود خونر ...

من خونریزی شدید پریود و درد شدید دارم اصلا به فکرم نرسید سونو بدم فکر میکردم بی دلیله

2731
من خونریزی شدید پریود و درد شدید دارم اصلا به فکرم نرسید سونو بدم فکر میکردم بی دلیله

واسه همونه

منم نمیدونستم چون از اول داشتم دردو

بعد ازدواجم فهمیدم دارم

دل درد پریود دیگه اصلا نداشتم ولی طرف چپ دلم بد درد میگرفت و خونریزیام شدید شدن سونو دادم فهمیدم بله فیبرومه به چه بزرگی

بماند که از بیسوادی دکترا چه استرسایی که نکشیدم

من دارو و یه آمپولم برام تجویز کردن شش ماه پریود نشدم باز از بین نرفت با عملم همونطور که دوستمون گف ...

پس خدا رو شکر

ان شاءالله فیبروم شما هم خوب بشه اذیتتون نکنه

اتیش بگیره این ارث و ژنتیک...بیچاره دختره شکمشو پاره پاره کردن

نباید عمل میکرد

منم پیش دکتر اولی که رفتم گفت عمل فقط

زیر بار نرفتم

بعدشم هرکی گفت عمل گوش ندادم

مگه الکیه عمل اونم دختر مجرد

بزرگ نمیشه با رژیم غذایی سالمو ورزش و مراقبت قابل کنترله

مهمترین عامل پیشرفتش تو تغذیه مصرف زیاد فست فودو نوشابه س

من کلا گذاشتم کنار اینو

منم فيبروم دارم و حامله م😢

جلوي بارداري رو نميگيره

من از اول رمضون درد داشتم و فك كنم انقباض رحم دكتر امپول داده اما همين داروها فيبروم رو بزرگ ميكنه

خيلي ميترسم

خدا خودش ب همه شفا بده

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍
2706