2733
2734
عنوان

فیبروم رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 29910 بازدید | 101 پست
ان شاءالله به سلامتی زایمان کنی عزیزم  تو بارداری بزرگتر نشده؟

چرا شده پونزده سانت

مرسی عزیزم

فقط یه توصیه ی دوستانه

پیش یه دکتر ریلکس و باتجربه برو

پیش اینا نرو الکی همه چیو گنده میکنن چون استرس تو بارداری نفس آدمو میبره

[QUOTE=61491094]بادرد فیبروم‌چه میکنید؟ مامان من طفلی درد داره دکترشم گفته چون ضعیفی عملت نمیکنم درد ...

اخه مامانم واقعا ضعیفه به دکتر دیگم گفتیم گفت عمل میکنم اما واسش خطرناکه ..ضمنا مامانم قبلا هم بالا تا پایین شکمشون باز شده میترسیم عمل کنیم

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه بهتر اینجوری با خیال راحت باردار میشی دیگه استرسم برای به دنیا امدن نی نی کوچولوت نداری

وای نه چقدر برنامه ریزی کرده بودم فردا نوبت دکتر دارم ولی از الآن استرس دارم

مامان منم فیبروم داره ولی از مال من کوچیکتره و ۴۶ سالشه دیگه قصد بچه آوردن نداره ولی لکه بینی و درد ...

ای بابا ..طفلی مامان منم خیلی زجر میکشه بمیرم براش 

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
2728
چرا شده پونزده سانت مرسی عزیزم فقط یه توصیه ی دوستانه پیش یه دکتر ریلکس و باتجربه برو پیش اینا ن ...

وای چقدر بزرگ شده دردی نداری؟ ان شاءالله بتونن درش بیارن بدون مشکل

چرا شده پونزده سانت مرسی عزیزم فقط یه توصیه ی دوستانه پیش یه دکتر ریلکس و باتجربه برو پیش اینا ن ...

افرین گل گفتی مامان رفته بود پیش یک متخصص تازه کار انقد ازمایش و  mRI نوشته بود براش تازه گفته بود شاید سرطانی باشه شاید بعچه روده و لگنت زده باشه و..... بعد که رفتیم پیش دکتر تیمور زاده اصلا نهسوال پرسید نه ازمایش خواست مستقیم گفت باید عمل بشه و تموم

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍
2738
ای بابا ..طفلی مامان منم خیلی زجر میکشه بمیرم براش 

انشاالله خوب میشه عزیزم،خدایی ک درد دادهدرمانم داده.تازه میگن بعد یائسگی خودش از بین میره.البته منم شنیدم مطمئن نیستم

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍
افرین گل گفتی مامان رفته بود پیش یک متخصص تازه کار انقد ازمایش و  mRI نوشته بود براش تازه گفته ...

آره اکثرا خیلی شلوغش میکنن

یک سانت چیزی نیست اونم خارج رحمی باز اگه تو بود خطرناک بود

وای چقدر بزرگ شده دردی نداری؟ ان شاءالله بتونن درش بیارن بدون مشکل

نه درد ندارم خداروشکر قرص و شیاف استفاده میکنم یعنی

ولی قبل بارداری تو پریودی خیلییی عذابم بود خونریزیای وحشتناک و دل دردای بدی داشتم

اصلا نترس مامان منم از بس میتریسید تازه بعد دوازده سال چند ماه پیش رفت برداشت خیلی بزرک شده بود اما ...

عزیز خواهرم دوبار عمل کرده باز برگشته..مجردم هست اعصابمون خورده براش مدامم زیر نظر دکتر معلوم نیست از چیه

2706