2737
2739
عنوان

فیبروم رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 29910 بازدید | 101 پست
بروشورش نوشته برای جلوگیری از رشد فیبروم هم میشه خورد!  ببخشید دکتر بهم قرص مارولین داده. پس ن ...

من اطلاعاتم در این زمینه کامل نیست عزیزم میترسم راهنمایی غلط بکنم ولی فیبرومت کوچیکه به نظرم مشکل ساز نیست و به قرص نیاز نداره منم نظر تقریبا ۶ یا ۷ دکتر رو پرسیدم تا بالاخره خیالم راحت شد.

برای درمان فیبروم من پیش دکتر فریده مظفر کرمانی رفتم خدا خیرش بده  چون فیبرومم کوچیک بود با قر ...

سلام عزیزم میشه بگی چطوری با قرص کوچیک شد؟ منم یه فببروم اینترامورال ۷ سانتی دارم ، 6 ماهه اقدام به بارداری کردم نتیجه نگرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه ککنترل نشه میتونه برای باردرای خطر داشته باشه و باعث سقط بشه خدای نکرده  . حتما تحت نظر متخصص باش . من خواهرم همین مشکلو داشت و پیش دککتر گیتی محمدابراهیم باردار شد و خیلی خوب کنترل شد . اصلا هم به سن و سال نیست و ممکنه تو سن پایین به وجود بیاد . 

سلام عزیزم تو غذاهات ی غذاهایی رو زیاد خوردی ی ماده توو خونت زیاد شده

بیا بهت بگم با اصلاح مزاج خود ب خود از بین میرهمیره

کلن ریشه بیماریا رو با طب سنتی درمان میکنیم

9907133191 فقط واتساپ

2740

طب سنتی افلاطون درمان قطعی فیبروم 09179170344 

طب سنتی افلاطون درمان انواع بیماریها با داروهای گیاهی طبی  با بیش از سی سال تجربه ارسال دارو به همه نقاط ایران و خاورمیانه رزرو نوبت 09179170344