2733
2739
عنوان

داداشم کتکم زد مامانم تا تونست فوشم داد و نفرینم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1172 بازدید | 65 پست
ولشون کن. سعی کن فعلا باهاشون رفیق باشی. همشم مسائل بی ارزشو براشون تعریف کن مثلا خانم فلانی رفته خر ...

تا وقتی دنبال فضولی نباشن اصلا با من صحبت نمیکنن من از سرکارمیام خونه و میرم تو اتاق کوچکترین بحثیو شروع نمیکنم اصلا نمیدونم مشکلشون بامن چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پرستارم عزیزم 

چه عالی 

شغلت خیلی خوبه و با پرستیژه به نظرم😍

خیلی هم خوب میتونی پیشرفت کنی امیدوارم آنقدر موفق بشی و تو خوشی غرق بشی که دیگه اینا یادت هم نیان 😍😍💖💖

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
2742
تا وقتی دنبال فضولی نباشن اصلا با من صحبت نمیکنن من از سرکارمیام خونه و میرم تو اتاق کوچکترین بحثیو ...

دختری عشقم. مامانت به پسرش دلخوشه.والا زندگی ماهم همین بود بابام کلا پسرو اولاد حساب میکرد. خوبه باز خدایان اجازه میدن کار کنی یه مدتی خونه نباشی کلاهتو بنداز هوا.آسه برو آسه بیا. چه میشه کرد

دختری عشقم. مامانت به پسرش دلخوشه.والا زندگی ماهم همین بود بابام کلا پسرو اولاد حساب میکرد. خوبه باز ...

شب شیفت وایسادنا رو مشکلی ندارن از خستگی مردن رو میگن همه کار میکنن توعم مث بقیه ولی روزایی ک دوستام میرفتن بیرون هیچوقت اجازه نمیدادن تنها برم بیرون اگ ب خاطر کارمم نبود تا سر کوچه بیشتر بلد نبودم برم 

2740
شب شیفت وایسادنا رو مشکلی ندارن از خستگی مردن رو میگن همه کار میکنن توعم مث بقیه ولی روزایی ک دوستام ...

حالا پولتو چیکار میکنی؟ دودستی تقدیم خانواده نکنی. طلای کم اجرت بخر  حسایگب پس انداز مخفی داشته باش. بهشون نشون نده چقدر درامد داری . یجور اه وناله کن که حقوقم کمه و ... وگرنه همین داداشت زن بگیره باید خرج عروسیو فلانو تو بدی یهو باهات مهربون میشنا

از ترس ابرو ریزیشون مجبورم وقتی تنهام تلفنی صحبت کنم داداشم وقتی هست تا میفهمه من با تلفنم دائم سوال ...

منم عین تو.یه تاپیکم زدم واسش. به نظرم اینا عمدا‌ اینجوری کردن که دنبال بهونه باشن تورو بزنن. بعضی خانواده ها انقدر روانین هرچی بگی ازشون میاد. دفعه بعد اگه دیدی بحث شد بگو شرمنده من یه کاری واسم پیش اومده خودم باهاتون تماس میگیرم. وقطع کن اصلا هم وارد دعوا یا بحث بقیه نشو خیلی ریلکس باش که نقطه ضعف ندی دستشون. دیگه که باید شناخته باشیشون وحناشون واست رنگی نداشته باشه دیگه. خودت بفهم جریان چیه نذار به هدفشون برسن

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
منم عین تو.یه تاپیکم زدم واسش. به نظرم اینا عمدا‌ اینجوری کردن که دنبال بهونه باشن تورو بزنن. بعضی خ ...

عزیزم چقد منو تو همدردیم الهی بمیرم برات:)

نمیفهمم اینایی ک بچه نمیخواستن واسه چی پس انداختن ک حالا عذابشو ما بکشیم دو روز دیگ وقت پیری همین نر غولاشون میان آب دستشون بدن؟ اونوقت تازه دختر عزیز میشه

عزیزم چقد منو تو همدردیم الهی بمیرم برات:) نمیفهمم اینایی ک بچه نمیخواستن واسه چی پس انداختن ک حالا ...

خدا نکنه.

ما تنها راهمون اینه خدا بهمون رحم کنه یه شوهر خوب وانسان قسمتون کنه بریم راحت بشیم.منکه ۳۲،۳۳ سالمه ازدواج دیگه واسم رویا شده

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
خدا نکنه. ما تنها راهمون اینه خدا بهمون رحم کنه یه شوهر خوب وانسان قسمتون کنه بریم راحت بشیم.منکه ۳ ...

عزیزم دعا میکنم ی ادم خوب سر راهت قرار بگیره خوشبخت ترین بشی من خالمم مث خودم بود ی شوهر خیلی خوب قسمتش شد مطمئن باش خدا ی زندگی قشنگ برات تو سرنوشتت با بهترین ادم نوشته 

نمیتونم تصور کنم داداش انقدر پررو پاشه خواهرشو بزنه. 

در اصل مامانت مقصره که انقدر بهش روداده و حمایتش میکنه.

امیدوارم مشکلت با خانواده ات حل بشه یااگه دوست داری زودتر ازدواج کنی یا کلا مستقل بشی

2706