2733
2734

از کجا میاد اخه راه نداره خرطوم به سرش وصله؟ 

درضمن اول حشره کش تارو مار زدم ممکنه زنده باشه؟ 

خیلی میترسم نمیدونید چقدر چندشم شد قیافه نحسشو دیدم تازه حشره کش بهش میزدم اول کامل رنگش سفید میشد بعد ازش آب میچکید بعد دوباره رنگش قهوه ای شد🤢🤢🤢🤢🤢 الان امکان داره زنده باشه بیاد بیرون ؟اصلااااا نمیتونم برم کیسشو بیرون بکشم

من میخوام برگردم، به بچگیام، به قبلاً، به گذشته، به هر جا، فقط میخوام برگردم......کاربری ۲ نفره

وای ببخشید پوکیدم از خنده 😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣خیلی باحالی عین خودمی

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
وای ببخشید پوکیدم از خنده 😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣خیلی باحالی عین خودمی

فداتشم

من میخوام برگردم، به بچگیام، به قبلاً، به گذشته، به هر جا، فقط میخوام برگردم......کاربری ۲ نفره

زنداییم یبار با جاروبرقی غورباقه گرفته بود قورباغهه تو لوله گیر کرده بود ترکیده بود همه جا بو گند برداشته بود داییم انقد زد تو سرش بدبخت ک نگو 😆😆😆😆🤣🤣🤣🤣🤣

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
زنداییم یبار با جاروبرقی غورباقه گرفته بود قورباغهه تو لوله گیر کرده بود ترکیده بود همه جا بو گند بر ...

وای چقدر وحشتناک حالم بد شد😂🤢

🇵🇸❤🇮🇷                                                                                                                       دختر ترک🤞
جلوی لوله جارو یه تکه پارچه فشرده کن بذار .ممکنه خارج شه

جلوی لوله منظورت کجاست ؟ جاروی من راه به بیرون نداره اخه از هموناس که یه بطری بهشون وصله نمیدونم اسمشون چیه😐✋️

وای چقدر وحشتناک حالم بد شد😂🤢

ها بخدا🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣زنداییم دیگه خیییییلی ترسوعه حتی از پای مرغ هم می‌ترسه 😂😂😂😂

جالبیش اینه همون سوسک ها هم از ما بدشون میاد 

چقدر چندش و مزخرفه .ازش متنفررررررررررم

منی که یک هفته است با مارمولک تو جارو برقیمون زندکی میکنم و حقیقتا جرئت نمیکنم سمتش برم با جارو دستی خونه رو جارو میکنم😂🤦🏻‍♀️

من تو لوله یه نوار بهداشتی کردم و روش چسب پهن زدم نیاد بیرون توهم همینکارو بکن جارو رو روشن کن نوارو بکن داخلش بعد خاموش کن سرشو چسب بزن

این کاربری واگذار شده است....