2752
2734
عنوان

داداشم کتکم زد مامانم تا تونست فوشم داد و نفرینم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1182 بازدید | 65 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

تا بوده تو خانواده های ایرانی پسر پرستی بوده و مقصر اصلیم زنایین که بین پسرو دختر خودشون فرقرمیزارن. سعی کن زیاد باهاشون  یکی به دو نکنی تلفناتم خونه جواب نده.  یه شوهر خوب ایشالا پیداکنی بری و این نسل مریضو کات کنی تو فرق نزار

2731
چقدر بده که هنوز فکر مون اینه دختر خوب نیست امروز با یکی صحبت میکردم دخترشو گذاشته مدرسه مضخرف دولتی ...

مامانم از یکی تو بیمارستان پرسید چند تا بچه دارین تا اونجایی یادمه گفت ۴ تا . مامانم پرسید چند تا دختر چن تا پسر؟

گفت مگه دخترام جزء بچه ها حساب میشن؟

مامانم هنگ کرد

مامانم از یکی تو بیمارستان پرسید چند تا بچه دارین تا اونجایی یادمه گفت ۴ تا . مامانم پرسید چند تا دخ ...

چقدر بی شخصیت 

من به شخصه دیدم خدا چه بلایی سر اینجور خانواده ها میاره

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
از ته دلم میخوام بمیرم فقط 😭

اینو نگو 

تلاش کن و موفق شو و زندگی فوق العاده ای رو بساز 

با این کارت یه تو دهنی خیلی بزرگ بهشون میزنی 

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
تا بوده تو خانواده های ایرانی پسر پرستی بوده و مقصر اصلیم زنایین که بین پسرو دختر خودشون فرقرمیزارن. ...

از ترس ابرو ریزیشون مجبورم وقتی تنهام تلفنی صحبت کنم داداشم وقتی هست تا میفهمه من با تلفنم دائم سوال پیچ میکنه و میگه مشکوک میزنی مامانمم همش میگه برادر باید مراقب خواهر باشه تفلناشم چک کنه ی حریم شخصی ندارم تو خونه🙂💔

چرا پدرم هست ولی کلا خانوادمون پسر دوسته مامانم ک از بابا بدتر همیشه دلمو شکست فقط

تو خانواده ی مریضی چشم به جهان گشودی دلبندم

تنها کاری که خوبه بکنی اینه که تو مثل اونا مریض نشی و دخترای خوش قلبی مثل خودت به دنیا بیاری

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش
اینو نگو  تلاش کن و موفق شو و زندگی فوق العاده ای رو بساز  با این کارت یه تو دهنی خیلی ب ...

اینکه تو خانواده خودت تنها باشی خیلی سخته با همه بدی هاشون هیچوقت هیچی نگفتم کارم شده هرشب گریه کردن ک خدا نجاتم بده

از ترس ابرو ریزیشون مجبورم وقتی تنهام تلفنی صحبت کنم داداشم وقتی هست تا میفهمه من با تلفنم دائم سوال ...

شغلت چیه گلم ؟

از ترس ابرو ریزیشون مجبورم وقتی تنهام تلفنی صحبت کنم داداشم وقتی هست تا میفهمه من با تلفنم دائم سوال ...

ولشون کن. سعی کن فعلا باهاشون رفیق باشی. همشم مسائل بی ارزشو براشون تعریف کن مثلا خانم فلانی رفته خرید. فقط کتابهای روانشناسی و زندگی و... بخون تو انتخاب همسر دقت کن. زندگیت جدامیشه ازشون نگران نباش

تو خانواده ی مریضی چشم به جهان گشودی دلبندم تنها کاری که خوبه بکنی اینه که تو مثل اونا مریض نشی و د ...

کاش فقط پسر دوست بودن مامانم همیشه از بچگی بچه های مردمو زد تو سر ما تا تونست تحقیرم کرد گفت هیچی نمیشی تو فقط توقع زیادی از ما داری