2733
2734
عنوان

داداشم کتکم زد مامانم تا تونست فوشم داد و نفرینم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1183 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کار کن پولاتو جمع کن بتونی یه خونه یا سوییت اجاره کنی سنتم ۲۱ تقریبا خوبه مستقل شو برو سر خونه زندگی خودت با خانوادتم هیچوقت حرف نزن ببین شاید حرفام بهت بربخوره شاید مستقل شدنت خیلی خیلی سخت باشه ولی تلاش کن تا طلاش کنی❤🗿

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
کار کن پولاتو جمع کن بتونی یه خونه یا سوییت اجاره کنی سنتم ۲۱ تقریبا خوبه مستقل شو برو سر خونه زندگی ...

نه عزیزم چرا بهم بربخوره خودمم بهش فکر میکنم اما خانوادم معتقدن میخوای بری ی خونه دیگ بایدخونه شوهر باشه

2731
امیدوارم تجربش نکرده باشی 

کردم زیاد 

وقتی مجرد بود فک کن یبار راجب یه خودنویس با مامانم خرف میزد درومد خلافش گفت عوقده آیه کلا هرچی میگی حتی در حد گوه هم نمیدونه خلافش میگه گفتم من با مامان حرف میزنم پاشد بالشت کوبید زمین دوتا مشت به کمد 😂😂گوزو زورشو به کمد نشون میداد همینا تو جامعه پخ بگن میرینن عوضیا 

من ازش متنفرم آخ دلم میخواست پسر بودم تا می‌خورد میزدمش

کردم زیاد  وقتی مجرد بود فک کن یبار راجب یه خودنویس با مامانم خرف میزد درومد خلافش گفت عوقده آ ...

این تنفرا از بین نمیره هیچوقت ی مشت ادم گنده گوزن که واقعا هیچی نیستن

نه عزیزم چرا بهم بربخوره خودمم بهش فکر میکنم اما خانوادم معتقدن میخوای بری ی خونه دیگ بایدخونه شوهر ...

همینه دیگه خانوادت اجازه نمیدن ولی با این کاری که خانوادت باهات میکنن بعید میدونم خاستگار خوب بیاد دانشگاه میری؟ ۲۱ سالته طبق قانون خانوادت نمیتونه بهت دخالت کنه سعی کن حداقل ۲ سال پولاتو جم کنی سوییت اجاره کنی (من یکیو میشناسم دقیقا همین بود زندگیش کپی مثل تو بنظرت الان کجاست؟ تیمارستان:)) باورم نمیشه این همونیه که من قبلا میشناختم)

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
این تنفرا از بین نمیره هیچوقت ی مشت ادم گنده گوزن که واقعا هیچی نیستن

خیلیی خیلییی تجربه هلی تلخی دارم ک نمیخوام بگم تلخ و بشدت بد

ازش متنفرم چندشم میشه حتی خوشم نمیاد برینم روش در این حد ندیدیش میگیرم 

تا بود من انگار کلفت بودم ینی میگفت شب سفیده من می‌گفت تاریکه گوز گوز می‌کرد حرصم میگیره ننشم هی بهم میگفت. ج ن د و من همیشه باید لال مونی میگرفتم یوقت... ول کن بدتر عصبی میشم میگم فقط دلم میخواد برینم دهنش

همینه دیگه خانوادت اجازه نمیدن ولی با این کاری که خانوادت باهات میکنن بعید میدونم خاستگار خوب بیاد د ...

اره عزیزم

ی نفر بود ک ب هم علاقه داشتیم و قصد داشت پا پیش بزاره ب خاطر خانوادم مجبور شدم بهم بزنم باهاش ادمی ک اونقد بهش علاقه داشتم ولی خب سرنوشت منم این بوده دیگ:)

الهی بمیرم ته پیامت حالم ی طوری شد اصلا..

خیلیی خیلییی تجربه هلی تلخی دارم ک نمیخوام بگم تلخ و بشدت بد ازش متنفرم چندشم میشه حتی خوشم نمیاد ب ...

عزیزم ببخشید با این تاپیک این چیزا واست تداعی شد جسارتا ازدواج کردین؟ از زندگیتون راضی هستین؟ من حتی از ازدواجم میترسم

اره عزیزم ی نفر بود ک ب هم علاقه داشتیم و قصد داشت پا پیش بزاره ب خاطر خانوادم مجبور شدم بهم بزنم ب ...

خودم موقه تایپ کردنش حالم یجوری شد اگع مستقل شدنت برات سخته یا غیر ممکنه خیلی جدی بشین با خانوادت حرف بزن بگو من اسیر شما نیستم داداشتم تهدید کن دفعه بعد اگه منو بزنی ازت شکایت میکنم

عزیزم ببخشید با این تاپیک این چیزا واست تداعی شد جسارتا ازدواج کردین؟ از زندگیتون راضی هستین؟ من حتی ...

ن آبجی مجردم 

منم عین تو 

همش بهم میگن تو دریده ای تو خرابی وووو درحالی ک اعتماد به نفسم زیر صفره ینی اینقدر الکی بهم پریدن و تو سرم زدن من نمیتونم تو چشم کسی حتی نگاه منم چرا با این حرفا اینقدر منو بی عزت نفس میکنن 

همش میگم کسی نمیگرتت با سگم نمیسازی هرکی بگیرتت اینقدر میزنه تو شکمت پارت میکنه

کم مونده همینو بش بگم شب کارمو تموم کنه..

به سابلیمینال اعتقاد داری؟

ن آبجی مجردم  منم عین تو  همش بهم میگن تو دریده ای تو خرابی وووو درحالی ک اعتماد به نفسم ...

مامان منم همیشه بهم میگفت من نبودم داداشت نبود تو معلوم نبود چ هرزه ای میشدی انقد ک اینارو بم گفته احساس پوچی میکنم میترسم از روی فرار با ادمی ازدواج کنم ک اونم مث سگ باهام رفتار کنه

2706