2733
2734
عنوان

فیبروم رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 29926 بازدید | 101 پست
بادرد فیبروم‌چه میکنید؟ مامان من طفلی درد داره دکترشم گفته چون ضعیفی عملت نمیکنم دردش سخته بگین چیکا ...

اخی مامان منم خیلی درد داره از کمر تا پاهاش همش تیر میکشه  ینی مال فیبرومشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی مامان منم خیلی درد داره از کمر تا پاهاش همش تیر میکشه  ینی مال فیبرومشه؟

عزیزم جواب آزمایش مادرتون نیومد؟ ان شاءالله که خوب شده باشن به حق امام حسین تو این ماه

2728
نمیدونم بعد بارداری قبلم اینطوری شدم از تیروئیدمه یا ارثی تو بارداری دردناک نشه خوبه فردا دکترمو سوا ...

عزیزم ببخشید فیبرومت مانع بارداری نشد؟دردی چیزی نداشتی؟منم دارم دو سانته

میرم وقتی نی نی اومد تو دلم برمیگردم...به امید اونروز❤
عزیزم ببخشید فیبرومت مانع بارداری نشد؟دردی چیزی نداشتی؟منم دارم دو سانته

سلام عزیزم

فیبرومم اینترامورال بود هم پزشک هم سونوگراف بهم گفت که فیبرومم مانع بارداری نیست ولی بعد یکسال اقدام و استفاده از داروهای بارداری باردار نمیشدم آخر سر عکس رنگی گرفتم و خدا خواست باردار شدم. فیبرومم اول یک سانت بود بعد سه سانت شد الآن هم که سه ماهه باردارم یک سانت و هفت میلیه. اگه فیبروم جای بدی نباشه و کوچیک باشه نیاز به درمان نداره میتونید باردار بشید

2738
سلام عزیزم فیبرومم اینترامورال بود هم پزشک هم سونوگراف بهم گفت که فیبرومم مانع بارداری نیست ولی بعد ...

عزیزدلم ان شاالله نی نیتو سلامت بغل کنی,خدا رو شکر منم دعا کن

میرم وقتی نی نی اومد تو دلم برمیگردم...به امید اونروز❤
 آره فیبرومه شنیدم بالای ۳۵ ممکنه فیبروم پیش بیاد میترسم تو این سن

درمان کن قبل بارداری برو دکتر جواب سونو هم ببر اگ لازم باشه دارو بهت میده 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...
سلام عزیزم فیبرومم اینترامورال بود هم پزشک هم سونوگراف بهم گفت که فیبرومم مانع بارداری نیست ولی بعد ...

وای اسی حامله ای خدارو شکر😍😍😍 راستی فیبروم تو بارداریت کوچیک شده درسته؟ 

چقد این تاپیک بهم امید داد...

منم چندتا فیبروم دارم خیلیم میترسم از اینکه نزاره بچه دار شم...بچه ها کسی بوده که با وجود چندتا فیبروم بارداری موفقی داشته باشه...

وای اسی حامله ای خدارو شکر😍😍😍 راستی فیبروم تو بارداریت کوچیک شده درسته؟  چقد این تاپیک بهم ...

آره عزیزم سه ماهمه اون موقع که این تاپیکو زدم ازین مطب به اون مطب میرفتم اکثرا میگفتن نترس اقدام کن برا بارداری ولی باردار نمیشدم یکی هم که کلا گفت باید بیای عمل پیش خودم تا عمل نکنی باردار نمیشی به هر دکتری اینو میگفتم میگفتن واسه یه فیبروم اندازه لوبیا که رحمو پاره نمیکنیم. خدا رو شکر خدا در رحمتشو دوباره به روم باز کرد . نا امید نشو اصلا اگه دکتر بهت گفته میتونی اقدام کنی توکل کن به خدا. من حتی پیش کارشناس طب سنتی هم رفتم کلی دارو گیاهی استفاده کردم ولی بدتر فیبروم یک سانتی رو به سه سانتی تبدیل کرد منم داروها رو قطع کردم. تو بارداریم فیبرومم کوچیکتر هم شد خدا رو شکر. ان شاءالله که شما هم به زودی مامان نی نی های نازی بشی عزیزم .

آره عزیزم سه ماهمه اون موقع که این تاپیکو زدم ازین مطب به اون مطب میرفتم اکثرا میگفتن نترس اقدام کن ...

خدارو شکر خیلی خوشحال شدم...انشاءالله سالم و سلامت بغل بگیریش...

برا منم دعا کن بتونم راحت مادر شم 3 بار سقط داشتم...

2706