2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعضیا با داشته هاشون پز میدن.. 

یکیو دیدم پز باباشو جلوی یه بچه یتیم میداد قلبم پاره شددد 😞😞😞

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر؟! زنده بمونید که چی؟! که هر روز علوفه‌ی آب پز بخورید ؟؟؟😐
2738

اره دیدم انگار شاخ غول رو شکوندن 

ولی خدایی پز دادن نداره این کار 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
بچه هادوفاستون مانع بارداری میشه

نه ، اصلا

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

دهن همچین آدمایی همیشه بازه .منم یه بچه دارم که با سختی گیرم اومده الان همه جا باید حرف بشنوم که اگر فلانی نمیزاره بچه ی دوم گیرش بیاد میترسه دوباره بندازه 😔.از خدا میخوام دامن همه ی شما عزیزان سبز بشه و هر کی دلتون رو میشکنه خدا دلش رو بشکنه 

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞

دل شکسته ها بیاین

یه بار که خیلی دلم از حرفای دیگران شکست به دوستم که مشاوره گفتم اونم این پیام رو برام فرستاد

خیلی به دلم نشست:

خداوند وکیل بنده ست
آیه قرآن میگه «توکلت علی الحی الذی لا یموت» توکل میکنم بر خدای زنده...
ماها اگه وکیل داشته باشیم، شب و نیمه شب نمیتونیم بهش زنگ بزنیم،  وقت کارش داشته باشیم کلی باید معطل شیم تا بیاد و...
اما خدا وکیل زنده ست، همیشه هست، همه جا هست، قبل از همه جا ، تو دل بنده هست. هر کس هر چی بهت گفت فورا نماز بخون، به خدا بگو، تو وکیل منی، از حرف بنده ت ناراحت شدم، اگه ی چیزی بهش بگم، اونوقت میری طرف اون، هیچی نمیگم بهش، خودت وکالتم رو به عهده بگیر
خدا گفته «ان الله یدافع عن الذین آمنوا» خدا مدافع کسانی هست که ایمان میارن، مطمین باش اگه وکیل کنی اونو خودش ازت دفاع کنه

لازمه دفاع کردنش، صبوریه، تا ناراحت شدی، دستت رو بذار رو قلبت و والعصر بخون و وکیلت رو صدا کن.
اولش سخته، خودت رو بزن به صبوری، اما کم کم، میبینی خودت شدی سنگ صبور

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2706