2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد از سقط من خواهر شوهرم باردار شد الان کلی پز میده که بچه من نوه اوله البته از من بزرگتره ولی خوب ...

بعد از سقط منم هم جاریم و هم خواهرشوهرم باردار شدن. الان که شکمش بالا اومده پز میده. تازه خانواده شوهرم هم کلی بهش توجه دارن چون پسر بارداره و براشون خیلی مهمه. خیلی دلم شکسته. بعد از چند ماه هنوزم دلم آروم نگرفته. 

تورو خدا هرکی امضامو میخونه یه صلوات برای بهتر شدن زندگیم بفرسته.ممنونم ازتون.
2731
ان حالتو کاملا درک میکنم شاء الله خدا به همه منتظرا ببچه بده .

وقتی میرم و میبینمش تمام وجودم غصه میشه. بعد که میام خونه تا یکی دو روز کارم فقط گریه هست. آخه اونا باعث سقطم شدن. وقتی بدونی که مقصر این حالت اونا هستن حالت بیشتر بهم میریزه و بدتر از اون ببینی که الان خودشون صاحب یه بچه هستن و تو هیچی نداری. خیلی سخته. من همش رو واگذار کردم به خدا. ولی چرا خدا هیچ کاری نمیکنه برام؟ نمیدونم حکمتش چیه؟ کاش خدا بهم میگفت تا یذره دلم آروم بشه.برام دعا کنید تو رو خدا.شبی نیس که با گریه نخوابم.😢😢😢😢

تورو خدا هرکی امضامو میخونه یه صلوات برای بهتر شدن زندگیم بفرسته.ممنونم ازتون.

[QUOTE=60595468]وقتی میرم و میبینمش تمام وجودم غصه میشه. بعد که میام خونه تا یکی دو روز کارم فقط گریه هست. آخه اونا ...[/QUOچي بگم عزیزم وقتی حال خودم مثه حال خودته من سعی میکنم باهاشون رفت و آمد نکنم خواهر شوهرمو بعد پز دادانش ندیدم تو هم سعی کن نبينيس امید به خدا داشته باش بالاخره وقتی یه دفعه باردار شدی بازم میشی فعلا از زندگی دو نفره لذت ببر 

[QUOTE=60595468]وقتی میرم و میبینمش تمام وجودم غصه میشه. بعد که میام خونه تا یکی دو روز کارم فقط گری ...

منم زیاد باهاشون رفت امد ندارم . چه لذت بردنی به خدا زندگیم زهر مار از دستشون😢😢

بعد از سقط من خواهر شوهرم باردار شد الان کلی پز میده که بچه من نوه اوله البته از من بزرگتره ولی خوب ...

همه بعده من اومدن بچه دار شدن هر بار کلی غصه خوردم و روم به خدا بوده که منم ناامید نکنه الا ن ۱۵ ساله 😢