2752
2734

اولین باره از کیت استفاده میکنم متاسفانه درگیر کیست اندومتریوز و چسبندگی تخمدان چپ هستم به پیشنهاد دکتر اقدام به بارداری کردم دوماه اقدام کردم که هر دوبار منفی شد این ماه از کیت استفاده کردم شب ۲۳ که روز ۱۴ پریودم میشه اقدام کردم چند درصد احتمال بارداری هست؟کسی با کیت تخمک گذاری اقدام موفق داشته؟

از صدای گذر آب چنان فهمیدم ؛تندتر از آب روان عمر گران میگذرد ... زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست ... آرزویم این است ؛ آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست ...
بله من

میشه بیشتر توضیح بدین؟به بارداریتون کمک کرد باراول؟

از صدای گذر آب چنان فهمیدم ؛تندتر از آب روان عمر گران میگذرد ... زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست ... آرزویم این است ؛ آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بار اول که نه من دو سه ماه قبل از اقدام انجام میدادم تا روز تخمک گذاریمو پیدا کنم 

ماه قبل تو همون شبی که مثبت شد اقدام داشتم و این ماه بی بی چکم مثبت شد 

ایشلا تو هم این ماه مامان میشی   

2731
بار اول که نه من دو سه ماه قبل از اقدام انجام میدادم تا روز تخمک گذاریمو پیدا کنم  ماه قبل تو ...

واای خدا از دهنت بشنوه🥹مبارکت باشه عزیزدلم انشاءالله به سلامتی فارق بشی خیلی برام دعا کن🥲❤️

چجوریه طرز لستفاده اش ؟باید ادرار کنیم روش  یا چجوری.

رو خودش نوشته 

تو یه لیوان یکبار مصرف یکم ادار میریزی و تا. انداره ک کیت علامت داره میزاری داخلش بعد یه دقیقه درش میاری

سلام من خیلی نگرانم پریودم یدفعه ای بدون درد شده توی تاپیکای سالای قبلت دیدم پریود شماهم یدفعه بدون درد شده...ایا به تنبلی تخمدان ربط داره؟خواهش میکنم جواب بده