2737
2734

چه خوبه ادم کسایی مثل خودشو می بینه امیدوارتر میشه

استارتر جان پسرت هنوز راه داره

من خیلی جاها پسرمو بردم و  حرف مشترک همه این بود تا 2سال و نهایت تا دو سال و نیم به حرف میان اگر نشد اونوقت گفتار درمان و بررسی بیشتر

نگران نباش

ملوس پسر مثلا بهش  بگی قاشق و از کشو کابینت بیار یمفهمه ؟یا بگی شلوارتو برو بنداز تو ماشین لباس ...

بله  اینارو قشنگ انجام میده ، خیلی درکش خوبه ماشاالله آخه چهارسالش هم هست دیگه فکر کنم اینا ساده ن منتها قشنگ حرفامون متوجه میشه ، یبار داشتم در موردش آروم با خواهرم حرف میزدم ، پسرم تی وی میدید سریع برگشت گفت مامان من ؟ یعنی منو میگی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم پریشب 4صبح گفتم خوابه نمیفهمه با شیشه بهش شیر پاستوریزه دادم ینی نخورد که نخورد خیلی لج ...

اصلا تو فکر نباش من بچم 9 ماشه بزور 7ونیم وزنش هست ولی ماشالله هم هوشش هم رفتار تکاملیش رو فوق تخصص چک کرد گفت از هم سناش جلوتره کاری به لاغریش نداشته باش اصلا تو تغذیه اش رو تا جاییکه میخوره انجام بده نگران چیزی نباش . 

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .
مثلا بهش میگین بابا کوو متوجه میشه ؟ یا میگین بشین ؟ دکتر آخه از من پرسید اگه متوجه شما بشن یعنی به ...

پسر منم 4سال و 3ماهشه هنوز کامل نیست

همه کلماتو بلده جمله هم زیاد میگه ولی به معنای کامل حرف زدن خیر

چه خوبه پسرتون مهدو دوست داره خیلی موثره

پسر من طول کشید مهد به بیشتر از یکسال نامنظم بردیمش با خودمون

الان با مربی جدید اخت شده

2728
بله  اینارو قشنگ انجام میده ، خیلی درکش خوبه ماشاالله آخه چهارسالش هم هست دیگه فکر کنم اینا ساد ...

خوب پس خیلی درکش خوبه تا سال دیگه کامل شده ...سوال ازش میکنی هم جوابتو میده ؟مقا بگی بابا کو میگه رفته بیرون یا بگی اسمت چیه اسم مامان چیه جواب میده ؟بچه برادرشوهر من اصلا جواب نیمده

آخه کاملا به صداها واکنش نشون میده به طرف منبع صدا سرشو می چرخونه

میدونم عزیزم ولی ربطی نداره اونا امواج و فرکانس هارو به عصب شنواییش ارسال میکنن و باز خوردش رو دستگاه ثبت میکنه و اصلا حرف نمیزنن تازه بچه حتما باید خواب باشه برای تست وگرنه انجام نمیدن چون اصلا دستگاه تو سکوت مطلق کار میکنه درست 

حتما ببرش 

ممکنه سیستم عصبی شنوایی بچه مشکل دار باشه 

و نسبت به بعضی فرکانسا ک ما نمیدونیم واکنش نده 

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .
میدونم عزیزم ولی ربطی نداره اونا امواج و فرکانس هارو به عصب شنواییش ارسال میکنن و باز خوردش رو دستگا ...

چطوری خواب باشه بچه 6 ماهه 😐 آنی بیدار میشه که ببینه داره اتفاقی اطرافش میفته 

خوب پس خیلی درکش خوبه تا سال دیگه کامل شده ...سوال ازش میکنی هم جوابتو میده ؟مقا بگی بابا کو میگه رف ...

جواب میده منتها قشنگ نمیتونه بگه .. مثلا ظهر از مهد میاد میگم مامان ناهار چی خوردی میگه ماهی .. چون فقط بلده ماهی بگه همه غذا هارو ماهی میگه ، رنگ هم فقط آبی بلده کسی ازش بپرسه یه رنگی رو که آبی نیس میگه نه آبی

2740

انقدر مختو میخوره که خودت بعدن تعجب میکنی.دخترمن تا یک سال وسه ماهگی فقط هفت هشت کلمه بلدبود یهو ماه بعدش پنجاه تا کلمه میگفت...بعد یهو از هجده ماهگی جمله بندی میکنه الان بیست ماهشه مخ منو خورده.

یهو ممکنه به حرف بیاد تازه پسرها کندترن دخترا خرافن

چطوری خواب باشه بچه 6 ماهه 😐 آنی بیدار میشه که ببینه داره اتفاقی اطرافش میفته 

بشون دارو خواب اور میدن 

خب نباید دیر میبردیش 

من تو سن پایین بردمش خواب بود راحت انجام دادن بدون دارو 

ولی داروش ضرری نداره یبار فقط میدی عوارض خاصی نداره اونم یبار 

خواهر خودمم با دارو خوابوندن و تست گرفتن ازش چون دیر بردیمش 

پسر منم 4سال و 3ماهشه هنوز کامل نیست همه کلماتو بلده جمله هم زیاد میگه ولی به معنای کامل حرف زدن خی ...

بازم الهی شکر که پسرتون صحبت میکنه ، به نظرم اوضاعش از پسر من بهتر هم باشه .. بله پسرم از همون روز اول رفت داخل بدون اجازه ام و الانم که عاشق مهدشه 

بشون دارو خواب اور میدن  خب نباید دیر میبردیش  من تو سن پایین بردمش خواب بود راحت انجام ...

نمیبرمش پس 😐 بدو تولد میگیرن دیگه مشکلی نداشته. طفلی بچه رو بی هوش میکنن 😔

نمیبرمش پس 😐 بدو تولد میگیرن دیگه مشکلی نداشته. طفلی بچه رو بی هوش میکنن 😔

وا ازون حرفا بودا بیهوش چیه دارو های بیهوشی اصلا مقوله ای جدا هستن . خواب اور مخصوص خودشو بهش میدن 

دختر خوب شما داری چیزی ک ارجیحت داره رو بیخیال میشی برای یه چیز ساده ؟ 

دور از جون ناشنوا یا کم شنوا شدن بچه بهتره یا دو قطره شربت خواب نوزاد 

والا من بچم کولیک نوزادی داشت از درد نمیخوابید بهش بی بی سد دادم راحت میخوابید چون کم خوابی بچه باعث میشه هورمون رشد ترشح نشه اخه هورمون رشد فقط حین خواب ترشح میشه.

2706